![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:46, 6 червня 2017 р.
До відома мешканців Новограда-Волинського та району
У Новоград-Волинському міськрайонному відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області працює «телефон довіри» 5-22-95, по якому ви можете звернутись з актуальних питань діяльності підрозділу або виявлення фактів проявів корупції працівниками ДСНС. Окрім того, ви маєте можливість звернутися з вищезазначених питань до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області за міським контактним номером – (0412) 48-03-47.
Прийом громадян з особистих питань керівництвом Новоград-Волинського міськрайонного відділу здійснюється щоденно з 9.00 до 18.00, крім вихідних та святкових днів за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 22. Цілодобово з даних питань можна звернутись за телефоном «101». Усі заяви та повідомлення, що знаходяться в компетенції органів ДСНС, будуть розглянуті у визначені законодавством терміни».
Начальник Новоград-Волинського МРВ У ДСНС
України у Житомирській області
підполковник служби цивільного захисту О.В. Рафальський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
1
10:06, 19 липня
50
16:29, Вчора
151
19:31, 24 липня
live comments feed...