![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:08, 9 червня 2017 р.
Міський голова В.Л.Весельський оглянув хід ведення ремонтних робіт
![Міський голова В.Л.Весельський оглянув хід ведення ремонтних робіт Міський голова В.Л.Весельський оглянув хід ведення ремонтних робіт](/dist-assets/images/cap.jpg)
8 червня 2017 року міський голова Віктор Весельський одноосібно здійснив об’їзд об’єктів, на яких проводяться роботи з поточного, капітального ремонту та реконструкції, а саме: вулиці Івана Мамайчука – Шевченка, котельня на вулиці Шевченка, площа Лесі Українки, міський Палац культури імені Лесі Українки, вулиця Рокосовського, школа мистецтв.
Після об’їзду очільник міста провів нараду з заступниками міського голови Оксаною Гвозденко та Віктором Шалухіним та надав ряд доручень щодо прискорення виконання робіт. Зокрема, наголосив на проведенні заступниками щотижневих нарад з керівниками установ, на яких проводяться роботи та за участі підрядних організацій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...