![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:03, 27 червня 2017 р.
У Новограді-Волинському відбувся турнір з більярду серед молоді
![У Новограді-Волинському відбувся турнір з більярду серед молоді У Новограді-Волинському відбувся турнір з більярду серед молоді](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Дня молоді, 25 червня 2017 року, у приміщені Молодіжного центру міста Новограда-Волинського відбувся турнір з більярду. Участь у турнірі взяло 7 учасників.
Найкращим серед гравців став Рибак Назар, друге місце здобув Ярослав Сорока, третє – Любомир Марчук. Переможців турніру відзначили грамоти, а Назар отримав ще й кубок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
live comments feed...