![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:29, 27 червня 2017 р.
Ємільчинські поліцейські розшукали злодіїв
![Ємільчинські поліцейські розшукали злодіїв Ємільчинські поліцейські розшукали злодіїв](/dist-assets/images/cap.jpg)
26 червня 2017 року до Ємільчинського ВП Новоград-Волинського відділу звернулась мешканка села Барашів іззаявою про крадіжку металевих предметів побуту з належного їй будинку цьому ж селі.
Прибувши на місце пригоди, співробітники поліції зі складу слідчо-оперативної групи з’ясували, що злодії потрапили у приміщення нежилого будинку, пошкодивши віконне скло. Звідти викрали металеві предмети.
Вказаному факту розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (Крадіжка) ККУ.
У рамках кримінального провадження поліцейські встановили обґрунтовану причетність до правопорушення двох односельчан заявниці віком 39-ти та 41 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
live comments feed...