• Футбольна команда з Баранівки посіла 4 місце на всеукраїнських змаганнях
17:34, 27 липня 2017 р.

Футбольна команда з Баранівки посіла 4 місце на всеукраїнських змаганнях

З 17 по 23 липня 2017року в Скадовську проходили змагання Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футболу на кубок «Золотий колос України» серед юнаків 2003 року народження.

У фінальній частині змагань футболісти Баранівської ДЮСШ виграли у команди Херсонської області та програли команді з Запоріжжя. У запеклій боротьбі за 3-4 місце спортсмени з Баранівки, на жаль, поступилися футболістам з Рівненської області.

Футбольна команда з Баранівки посіла 4 місце на всеукраїнських змаганнях, фото-1

У підсумку команда Баранівської ДЮСШ посіла 4 місце і здобула Кубок «За жагу до перемоги». Результатами змагань задоволені як тренери, так і юні спортсмени.

Переможцем турніру стала команда Запорізької області.

Футболісти м. Самбір, які зайняли 5 місце, запросили баранівську футбольну команду взяти участь у міжнародних змаганнях, що відбудуться у їхньому місті 6-8 жовтня.