У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання

27 липня 2017 року відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Весельського Віктора Леонідовича. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 27 депутатів міської ради та міський голова, у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний.

Вже стало традиційним, що перед початком розгляду порядку денного міський голова вітає депутатів міської ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Цього дня Віктор Леонідович привітав та вручив привітальні листи Крапівницькій Світлані Вікторівні, Юшманову Ігорю Геннадійовичу. 

Потому головуючий відповідно до статті 27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та статті 51 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання поінформував про зміни, що стосуються діяльності депутатських фракцій і груп міської ради. Зокрема, повідомив, що депутатська фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» припиняє свою діяльність в міській раді у зв’язку з невідповідністю складу зазначеної фракції мінімальній чисельності, встановленій Регламентом Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. Також інформував про зміни у складі депутатської групи міської ради з питань молодіжної політики міста Новограда-Волинського.

Після чого депутати міської ради шляхом поіменного голосування затвердили часовий регламент роботи пленарного засідання та перейшли до розгляду порядку денного. Враховуючи той факт, що погоджувальною радою 24 липня 2017 року було схвалено проект порядку денного, який сформовано з двох частин. В першу частину включено питання, які пропонуються до розгляду на пленарному засіданні за скороченою процедурою без обговорення. Це питання, які погоджені всіма постійними комісіями без зауважень, а також питання, до яких постійними комісіями були подані відповідні пропозиції і поправки, але згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання за скороченою процедурою з урахуванням схвалених пропозицій. Після обговорення депутатами міської ради до першої частини проекту порядку денного було включено 16 питань. У другу частину - 3 питання, які вносяться на розгляд пленарного засідання з метою їх обговорення і прийняття або відхилення. Першочергово розглядалися питання доповідачем, яких був перший заступник міського голови С.Ю.Колотов, у зв’язку з тим, що він має бути присутнім на сесії Майстрівської сільської ради на якій розглядатиметься питання про намір на добровільне об’єднання територіальних громади міста та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради. 

Варто зазначити, що на розгляд депутатів міської ради за пропозицією керівництва 30 окремої механізованої бригади було внесено питання про скасування рішення міської ради від 22.06.2017 №330 «Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2017 №459 «Про продаж алкогольних напоїв у торгових об’єктах міста Новограда-Волинського особам, які мають ознаки належності до будь- якого військового формування на період проведення АТО». Після довготривалого обговорення, наведення аргументів і фактів, як з боку військових, так і окремих депутатів у результаті голосування рішення не було підтримане. 

Тож загалом у першій частині порядку денного були прийняті наступні рішення: «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 23.12.16 №197 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік», «Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин», «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», «Про розроблення містобудівної документації окремої земельної ділянки», «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення», «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», «Про нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден «Звягель» Іпатенка Л.В., Співака Я.М., Фатенка П.П.», «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I півріччя 2017 року», «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 23.02.2017 № 268 «Про спрямування вільних залишків коштів загального фонду міського бюджету у 2017 році депутатами міської ради на потреби виборчих округів», «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 04.02.16 №33 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів», «Про присвоєння центральній дитячій бібліотеці міської централізованої бібліотечної системи імені Олени Пчілки», «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», «Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 30.01.2014 №537 «Про затвердження програми з утримання та поточного ремонту об’єктів благоустрою міста  Новограда-Волинського на 2014-2017 роки», «Про затвердження Програми з надання безоплатної правової допомоги населенню міста Новограда-Волинського на 2017 – 2018 роки», «Про припинення юридичної особи - комунального підприємства «Міжвідомчий архів документів по особовому складу» шляхом реорганізації (перетворення) в комунальну установу «Трудовий архів міста Новограда-Волинського» Новоград-Волинської міської ради»

Під час розгляду питань у другій частині були обговорені та прийняті наступні рішення: «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», «Про оренду та майно комунальної власності територіальної громади міста», «Про умови оплати праці міського голови на 2017 рік».

Після розгляду всіх питань порядку денного секретар міської ради Пономаренко О.А. поінформувала депутатів міської ради: про результати розгляду звернення депутатів міської ради, прийнятого 23.02.2017р. на пленарному засіданні одинадцятої сесії міської ради, щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією (листи Мінекономрозвитку України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, прокуратури Донецької області, Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України); про розгляд звернення міського голови Весельського В.Л. до голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України Павелка Артура Володимировича щодо пропозиції про відхилення проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування».

На завершення пленарного засідання чотирнадцятої сесії міської ради міський голова Весельський В.Л. запросив присутніх взяти участь у заходах з нагоди ювілейного - тридцятого Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», які відбудуться 28, 29 та 30 липня 2017 року. 

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“. 

Проведення п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання планується 21 вересня 2017 року.

Відділ інформації та зв’язків 

з громадськістю міської ради

Пленарнезасідання територіальнігромади сесія депутати комунальнаустанова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
178 переглядів у вересні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
На території Олександрівського полігону на Новоград-Волинщині військовослужбовці 30-ї бригади другий день проводять тренування та готуються до відправлення на схід України. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо. «Кожна зброя по-різному стріляє. Одна б’є лівіше, інша — правіше. Зараз ми просто перевіряємо, куди той або інший танк стріляє. Підводимо коректури, щоб він стріляв точно в ціль. Перевірка боєм танкових гармат проводиться на дальності...
Суспільство
В Україні стартує новий сезон фестивалів чемпіонів "Відкриті уроки футболу", які цієї осені відбудуться в 19-ти громадах.Про це інформує прес-служба ФФУ.В повідомленні зазначається, що спочатку були підготовленні волонтери дитячих футбольних фестивалів. Минулого місяця федерація здійснила підготовку регіональних лідерів проекту, які у свою чергу, навчали волонтерів у своїх громадах.У період часу з 28 вересня по 2 жовтня 2018 року, відповідно до встановлено...
Кримінал
Молодого раніше судимого чоловіка разом із викраденими з чужої оселі ювелірними виробами затримали працівники поліції. Нещодавно до Новоград-Волинського ВП з заявою звернулась місцева жителька. Жінка повідомила, що з її оселі викрали ювелірні вироби. В її відсутність за місцем проживання, невідома особа проникла до житла та викрала золоті вироби на суму близько 50 000 гривень. Правоохоронцям жінка повідомила, що підозрює незнайомця, який нібито шукав для о...
Влада
23.08.2018 року до Ємільчинського районного суду надійшли для розгляду адміністративні матеріали про вчинення депутатом Новоград-Волинської міської ради адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП. Підсудність за Ємільчинським районним судом визначено ухвалою апеляційного суду Житомирської області від 17.08.2018 року, бо вказаний депутат є присяжним Новоград-Волинського міськрайонного суду і це могло викликати сумнів в неупередженост...
Суспільство
Новоград-Волинська місцева прокуратура виявила факт недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів депутатом однієї із сільських рад Ємільчинського району.Під час проведення перевірки виявлено, що депутатом не було здійснено повідомлення сесії сільської ради про конфлікт інтересів, що виник у зв’язку з розглядом 07.02.2018 на сесії питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних діляно...
Кримінал
На стаціонарному посту «Звягель» та поблизу Коростеня патрульні виявили водіїв вантажівок, котрі керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння 18 вересня, під час несення служби на стаціонарному посту «Звягель» та в ході патрулювання автодороги «Київ - Ковель» за порушення правил дорожнього руху патрульні поліцейські зупинили вантажні автомобілі Renault. Під час спілкування з водіями, правоохоронці виявили в останніх ознаки алкогольного сп’яніння. В...
Кримінал
18 вересня 2018 року у соціальній мережі Фейсбук користувач Марина Лукіна повідомила про факт жорстокого поводження з тваринами. "Сьогодні вранці у дворі мого будинку (морське, приватний сектор, нові будинки, вул. Корольова) прямо біля моїх сходинок розстріляли з дробовика улюблену нами собаку, яка жила давно біля нашого будинку і часто лежала біля цих сходинок. Воріт і хвіртки у дворі немає. Ми годували її всю її життя. Розстріляли з дробовика і добивали...
Культура
19 вересня православні християни святкують свято Архангела Михаїла, в народі - Михайлове чудо. Існує давня легенда про походження цього свята. Християнин по імені Архип побудував храм біля джерела, який допоміг його дочці зцілитися. До священного місця потягнулися люди - хворі тут знаходили здоров'я, а невіруючі - віру в Бога. Але язичники були незадоволені таким розкладом, і захотіли знищити храм, з'єднавши дві гірські річки і направивши на церкву бурхлив...
Суспільство
Мешканці села Майстрова Воля Новоград-Волинського району, із нетерпінням чекають на початок ремонтних робіт на дорозі Новоград-Волинський – Ярунь – Баранівка (з під’їздом до села Пилиповичі), яка веде до їх села. Про це повідомляє ЖОДА.  «Ми з нетерпінням чекаємо, коли розпочнуть робити дорогу. По цій дорозі студенти добираються до Новограда, а школярі до школи. Ми вже і за свої кошти підсипали ямки, щоб автобус ходив. Аде дай Бог, щоб вже зробили так, як...