У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання

27 липня 2017 року відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Весельського Віктора Леонідовича. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 27 депутатів міської ради та міський голова, у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний.

Вже стало традиційним, що перед початком розгляду порядку денного міський голова вітає депутатів міської ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Цього дня Віктор Леонідович привітав та вручив привітальні листи Крапівницькій Світлані Вікторівні, Юшманову Ігорю Геннадійовичу. 

Потому головуючий відповідно до статті 27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та статті 51 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання поінформував про зміни, що стосуються діяльності депутатських фракцій і груп міської ради. Зокрема, повідомив, що депутатська фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» припиняє свою діяльність в міській раді у зв’язку з невідповідністю складу зазначеної фракції мінімальній чисельності, встановленій Регламентом Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. Також інформував про зміни у складі депутатської групи міської ради з питань молодіжної політики міста Новограда-Волинського.

Після чого депутати міської ради шляхом поіменного голосування затвердили часовий регламент роботи пленарного засідання та перейшли до розгляду порядку денного. Враховуючи той факт, що погоджувальною радою 24 липня 2017 року було схвалено проект порядку денного, який сформовано з двох частин. В першу частину включено питання, які пропонуються до розгляду на пленарному засіданні за скороченою процедурою без обговорення. Це питання, які погоджені всіма постійними комісіями без зауважень, а також питання, до яких постійними комісіями були подані відповідні пропозиції і поправки, але згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання за скороченою процедурою з урахуванням схвалених пропозицій. Після обговорення депутатами міської ради до першої частини проекту порядку денного було включено 16 питань. У другу частину - 3 питання, які вносяться на розгляд пленарного засідання з метою їх обговорення і прийняття або відхилення. Першочергово розглядалися питання доповідачем, яких був перший заступник міського голови С.Ю.Колотов, у зв’язку з тим, що він має бути присутнім на сесії Майстрівської сільської ради на якій розглядатиметься питання про намір на добровільне об’єднання територіальних громади міста та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради. 

Варто зазначити, що на розгляд депутатів міської ради за пропозицією керівництва 30 окремої механізованої бригади було внесено питання про скасування рішення міської ради від 22.06.2017 №330 «Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2017 №459 «Про продаж алкогольних напоїв у торгових об’єктах міста Новограда-Волинського особам, які мають ознаки належності до будь- якого військового формування на період проведення АТО». Після довготривалого обговорення, наведення аргументів і фактів, як з боку військових, так і окремих депутатів у результаті голосування рішення не було підтримане. 

Тож загалом у першій частині порядку денного були прийняті наступні рішення: «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 23.12.16 №197 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік», «Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин», «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», «Про розроблення містобудівної документації окремої земельної ділянки», «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення», «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», «Про нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден «Звягель» Іпатенка Л.В., Співака Я.М., Фатенка П.П.», «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I півріччя 2017 року», «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 23.02.2017 № 268 «Про спрямування вільних залишків коштів загального фонду міського бюджету у 2017 році депутатами міської ради на потреби виборчих округів», «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 04.02.16 №33 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів», «Про присвоєння центральній дитячій бібліотеці міської централізованої бібліотечної системи імені Олени Пчілки», «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», «Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 30.01.2014 №537 «Про затвердження програми з утримання та поточного ремонту об’єктів благоустрою міста  Новограда-Волинського на 2014-2017 роки», «Про затвердження Програми з надання безоплатної правової допомоги населенню міста Новограда-Волинського на 2017 – 2018 роки», «Про припинення юридичної особи - комунального підприємства «Міжвідомчий архів документів по особовому складу» шляхом реорганізації (перетворення) в комунальну установу «Трудовий архів міста Новограда-Волинського» Новоград-Волинської міської ради»

Під час розгляду питань у другій частині були обговорені та прийняті наступні рішення: «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», «Про оренду та майно комунальної власності територіальної громади міста», «Про умови оплати праці міського голови на 2017 рік».

Після розгляду всіх питань порядку денного секретар міської ради Пономаренко О.А. поінформувала депутатів міської ради: про результати розгляду звернення депутатів міської ради, прийнятого 23.02.2017р. на пленарному засіданні одинадцятої сесії міської ради, щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією (листи Мінекономрозвитку України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, прокуратури Донецької області, Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України); про розгляд звернення міського голови Весельського В.Л. до голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України Павелка Артура Володимировича щодо пропозиції про відхилення проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування».

На завершення пленарного засідання чотирнадцятої сесії міської ради міський голова Весельський В.Л. запросив присутніх взяти участь у заходах з нагоди ювілейного - тридцятого Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», які відбудуться 28, 29 та 30 липня 2017 року. 

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“. 

Проведення п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання планується 21 вересня 2017 року.

Відділ інформації та зв’язків 

з громадськістю міської ради

Пленарнезасідання територіальнігромади сесія депутати комунальнаустанова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
У цей день селяни відкладали всю роботу і справи на потім і влаштовували гуляння, які завершувалися рясними застіллями. 19 вересня (6 вересня зі старим стилем) православні християни відзначають Спогад дива архістратига Михаїла, колишнього в Хонех. З ім'ям архангела Михайла пов'язано багато чудес, але цей день присвячений подіям, що трапилися в IV столітті недалеко від Ієраполя Фрігійського (міста, що знаходиться в середній частині Малої Азії, нині Памуккал...
Політика
У розпал кампанії з виборів до місцевих рад усіх рівнів лунає багато різних думок, коментарів, зауважень та пропозицій. Доходить навіть до дискусій і словесних перепалок. Як правило, всі вони носять давно відомий вислів чи лозунг відверто анархічного змісту. Звучать вони по різному, але найчастіше можна почути, що всі депутати, м’яко кажучи, є негідниками і «рвуться до корита». Дехто для підсилення своєї аргументації називає «корито» золотим, але причин чи...
Політика
Держкомісія з ТЕБ та НС переглянула рівні епіднебезпеки поширення коронавірусу. Більша частина Житомирської області потрапила до жовтої зони, одне місто та два райони – до помаранчевої зони. Про це ввечері 18 вересня повідомила пресслужба Кабінету Міністрів України. «На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 18 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки пош...
Реклама
У кімнатах партійного офісу партії «Сила і Честь» у Новограді-Волинському у той день, як кажуть,  просто яблуку ніде було впасти. У п’ятницю, 4 вересня 2020 року, тут зібралися активісти місцевого партійного осередку, до яких долучилися делегації партійців від «Сили і Честі» із Баранівки та Ємільчиного. Причина для зібрання одна-єдина – підготовка партійних осередків до подання відповідних документів для реєстрації кандидатів на виборах до місцевих рад усі...
Суспільство
В Україні у третю суботу вересня професійне свято відзначають працівники фармацевтичної галузі. Нині важливість та значимість цієї професії в суспільстві зростає, неоціненним є їх внесок у боротьбі з пандемією коронавірусної інфекції. Працівників Новоград-Волинської центральної міськрайонної аптеки №217 напередодні професійного свята привітали тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко, т.в.о. начальника відділ...
Суспільство
Начальник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Анатолій Карбовський зустрівся із сільським головою Дідовицької сільської ради Новоград-Волинського району Тамарою Мосійчук. Під час зустрічі очільник землевпорядної служби області вручив накази про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.«Сьогодні ми видали 24 накази жителям Дідовицької сільської ради. Далі за процедурою необхідно роз...
Влада
17 вересня Верховна Рада України ухвалила проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020 у другому читанні та в цілому як закон. Як розповідає регіональний консультант з бюджетних питань АМУ у Житомирській області Сергій Гаращук, із 2021 року всі територіальні громади перейдуть на пр...
Суспільство
8 вересня, у Житомирській області перебуває з робочою поїздкою заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький. Програмою поїздки, зокрема передбачено ознайомлення з діяльністю кількох агропідприємств Житомирщини, які експортують свою продукцію в країни СНД та Європи, - пише сайт ОДА. Так, Тарас Висоцький відвідав один з найбільших виробників та постачальників свіжих ягід в країни СНД та Європи – ТОВ «БЕ...
Суспільство
Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ станом на 18 вересня 2020 року розповіла Галина Барашовець - медичний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради. Протягом минулої доби, станом на 10:00 год. 18 вересня, в місті Новограді-Волинському лабораторно підтверджено 12 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію (6 жінок та 6 чоловіків), з яких 5 хворих перебувають н...