У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання

27 липня 2017 року відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Весельського Віктора Леонідовича. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 27 депутатів міської ради та міський голова, у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний.

Вже стало традиційним, що перед початком розгляду порядку денного міський голова вітає депутатів міської ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Цього дня Віктор Леонідович привітав та вручив привітальні листи Крапівницькій Світлані Вікторівні, Юшманову Ігорю Геннадійовичу. 

Потому головуючий відповідно до статті 27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та статті 51 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання поінформував про зміни, що стосуються діяльності депутатських фракцій і груп міської ради. Зокрема, повідомив, що депутатська фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» припиняє свою діяльність в міській раді у зв’язку з невідповідністю складу зазначеної фракції мінімальній чисельності, встановленій Регламентом Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. Також інформував про зміни у складі депутатської групи міської ради з питань молодіжної політики міста Новограда-Волинського.

Після чого депутати міської ради шляхом поіменного голосування затвердили часовий регламент роботи пленарного засідання та перейшли до розгляду порядку денного. Враховуючи той факт, що погоджувальною радою 24 липня 2017 року було схвалено проект порядку денного, який сформовано з двох частин. В першу частину включено питання, які пропонуються до розгляду на пленарному засіданні за скороченою процедурою без обговорення. Це питання, які погоджені всіма постійними комісіями без зауважень, а також питання, до яких постійними комісіями були подані відповідні пропозиції і поправки, але згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання за скороченою процедурою з урахуванням схвалених пропозицій. Після обговорення депутатами міської ради до першої частини проекту порядку денного було включено 16 питань. У другу частину - 3 питання, які вносяться на розгляд пленарного засідання з метою їх обговорення і прийняття або відхилення. Першочергово розглядалися питання доповідачем, яких був перший заступник міського голови С.Ю.Колотов, у зв’язку з тим, що він має бути присутнім на сесії Майстрівської сільської ради на якій розглядатиметься питання про намір на добровільне об’єднання територіальних громади міста та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради. 

Варто зазначити, що на розгляд депутатів міської ради за пропозицією керівництва 30 окремої механізованої бригади було внесено питання про скасування рішення міської ради від 22.06.2017 №330 «Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2017 №459 «Про продаж алкогольних напоїв у торгових об’єктах міста Новограда-Волинського особам, які мають ознаки належності до будь- якого військового формування на період проведення АТО». Після довготривалого обговорення, наведення аргументів і фактів, як з боку військових, так і окремих депутатів у результаті голосування рішення не було підтримане. 

Тож загалом у першій частині порядку денного були прийняті наступні рішення: «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 23.12.16 №197 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік», «Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин», «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», «Про розроблення містобудівної документації окремої земельної ділянки», «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення», «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», «Про нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден «Звягель» Іпатенка Л.В., Співака Я.М., Фатенка П.П.», «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I півріччя 2017 року», «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 23.02.2017 № 268 «Про спрямування вільних залишків коштів загального фонду міського бюджету у 2017 році депутатами міської ради на потреби виборчих округів», «Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 04.02.16 №33 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів», «Про присвоєння центральній дитячій бібліотеці міської централізованої бібліотечної системи імені Олени Пчілки», «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», «Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 30.01.2014 №537 «Про затвердження програми з утримання та поточного ремонту об’єктів благоустрою міста  Новограда-Волинського на 2014-2017 роки», «Про затвердження Програми з надання безоплатної правової допомоги населенню міста Новограда-Волинського на 2017 – 2018 роки», «Про припинення юридичної особи - комунального підприємства «Міжвідомчий архів документів по особовому складу» шляхом реорганізації (перетворення) в комунальну установу «Трудовий архів міста Новограда-Волинського» Новоград-Волинської міської ради»

Під час розгляду питань у другій частині були обговорені та прийняті наступні рішення: «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», «Про оренду та майно комунальної власності територіальної громади міста», «Про умови оплати праці міського голови на 2017 рік».

Після розгляду всіх питань порядку денного секретар міської ради Пономаренко О.А. поінформувала депутатів міської ради: про результати розгляду звернення депутатів міської ради, прийнятого 23.02.2017р. на пленарному засіданні одинадцятої сесії міської ради, щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією (листи Мінекономрозвитку України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, прокуратури Донецької області, Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України); про розгляд звернення міського голови Весельського В.Л. до голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України Павелка Артура Володимировича щодо пропозиції про відхилення проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування».

На завершення пленарного засідання чотирнадцятої сесії міської ради міський голова Весельський В.Л. запросив присутніх взяти участь у заходах з нагоди ювілейного - тридцятого Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», які відбудуться 28, 29 та 30 липня 2017 року. 

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“. 

Проведення п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання планується 21 вересня 2017 року.

Відділ інформації та зв’язків 

з громадськістю міської ради

Пленарнезасідання територіальнігромади сесія депутати комунальнаустанова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Спорт
4 липня 2020 року о 09:00 годині на територій ЗОШ №6 міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та дитячо-юнацька спортивна школа організували турнір з пляжного волейболу серед родин міста Новограда-Волинського до Дня Родини. Участь у турнірі прийняло 10 родин. Результати турніру : 1 місце - родина «Музичуків» 2 місце - родина «Лопатюк» 3 місце - команда «Сахнюк»...
Суспільство
Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ станом на 04 липня 2020 року розповів Любомир Дутчак - начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Станом на 10:00 год. 03 липня лабораторно підтверджено новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Це житель району 1959 року народження, який знаходиться на стаціонарному лікуванні у інфекційному відділенні КНП «Новоград-Волинське міськ...
Суспільство
Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється його керівником відповідно до електронної реєстрації. Батьки можуть самостійно реєструвати свою дитину або звернутися за допомогою в заклад, який обрали, де їм нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть зареєструвати дитину. Реєстрація дитини здійснюється лише в один заклад дошкільної освіти незалежно від місця проживання...
Суспільство
КП НВМР «ВУВКГ» на постійні звернення громадян міста  надає відповідь, що до ліквідації аварійних ситуацій на водопровідних мережах міста. До диспетчерської служби водоканалу щодня надходять повідомлення мешканців міста про аварійні витоки води. Мешканці обурюються, що вода продовжує текти інколи через ніч, або навіть, наступного дня. «Чому ніхто не реагує на моє звернення?», «Чим займається водоканал, чому не працює?». Подібні питання природно виникають у...
Пригоди
3 липня о 04:18 до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення про займання господарчої будівлі на території приватного обійстя у м. Новоград-Волинський. На місце події виїхало чергове відділення рятувальників 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини. З’ясувалося, що вогнем була повністю охоплена дерев’яна будівля. Виявила пожежу господиня, вона почула тріскіт шиферу, а коли вибігла на подвір’я, то горіла вже вся покрівля споруди. О 04:31 фахівці ДСНС...
Суспільство
Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (03.07.2020) Протягом минулої доби в інфекційне відділення міськрай ТМО поступив житель району 1959 р.н. з діагнозом двобічна пневмонія, підозра на COVID-19. Відібрано 18 проб біоматеріалу для проведення ПЛР-дослідження в ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» (хворий з підозрою на коронавірус, контактні особи, медичні працівники та пацієнти, що потребують планово...
Суспільство
2 липня міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на мікрорайоні «Світанок» організували для діток фізкультурно-оздоровчий міні-захід «Олімпійське літо» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період. Для діток були організовані різні естафети, та міні-футбольні матчи, в яких вони з радістю приймали участь. По завер...
Суспільство
Зустрічі дільничних та представників об’єднаних територіальних громад відбувались в адміністративних центрах у період з 26 по 30 червня з дотриманням карантинних вимог.  Про стан забезпечення правопорядку на територіях ОТГ, взаємодію з місцевими жителями та результати профілактичної роботи із січня по червень 2020-го керівникам і представникам громад розповіли дільничні офіцери поліції Житомирщини. Як повідомив заступник начальника Управління превентивної...
Суспільство
Синоптик Наталія Діденко попереджає про погіршення погодних умов в четвер, 2 липня, в країні пройдуть грози. Про це вона написала в Facebook. У четвер дощі з грозами пройдуть на заході України, а також у другій половині дня і на півночі. Діденко пише, що в грозах можливі сильні зливи і шквали, і навіть град з локальними смерчами. На решті території України буде переважати суха погода, лише на Харківщині та Сумщині можливі місцеві дощі. Температура повітря...