![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:46, 4 вересня 2017 р.
"ТІМОН І ПУМБА": БІЙЦІ АТО ПОКАЗАЛИ СПРАВЖНІХ БОЙОВИХ ВЕПРІВ
!["ТІМОН І ПУМБА": БІЙЦІ АТО ПОКАЗАЛИ СПРАВЖНІХ БОЙОВИХ ВЕПРІВ "ТІМОН І ПУМБА": БІЙЦІ АТО ПОКАЗАЛИ СПРАВЖНІХ БОЙОВИХ ВЕПРІВ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Військові на передовій часто натрапляють на занедбаних собак, покинутих кошенят чи навіть лисів, однак цього разу їх друзями стали справжні дикі вепри
На передовій, чи не в кожному з підрозділів є свої улюбленці. А от на Луганщині армійці пригріли диких вепрів, які їм стали вірними друзями. Показати незвичних улюбленців зголосились у Військовому телебаченні.
"У когось можуть бути гуси, кролики, коти, собаки та навіть лисенята. Однак, в одному з підрозділів на Луганщині хлопці виховують собі у поміч диких вепрів. Разом з хлопцями вони патрулюють і стали справжніми бойовими вепрами", - йдеться у коментарі до відео.
"Як тільки вони бачать, що близько десь хтось підходить – вони дають звук, починають голосно ричати, "хрокати", і тим самим дають знати, що десь поблизу хтось є чи зі своїх, чи з чужих», - пояснює боєць ЗСУ Вадим.
Армійці кажуть, що про ім’я для вепрів не замислювалися, проте будуть Тімон і Пумба.
"Годуємо своїм же пайком, ділимось. Якось так виживаємо – вистачає їм, і нам...Будуть в нас замість собак жити", - каже військовий Віктор.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
live comments feed...