• Головна
  • Камінь розбрату: Новоград-Волинська міська та районна влада чубляться за майно
20:50, 4 вересня 2017 р.

Камінь розбрату: Новоград-Волинська міська та районна влада чубляться за майно

Камінь розбрату: Новоград-Волинська міська та районна влада чубляться за майно

Як кажуть у народі: "Пани деруться, а у холопів чуби тріщать". У подібну ситуацію вліпли представники влади міста та району. Каменем розбрату між Новоград-Волинською міською радою на чолі з міським головою Віктором Весельським та районною владою в особі голови райдержадміністрації Володимира Михнюка стало приміщення, що знаходиться за адресою Шевченка, 18, де знаходиться Управління Держгеокадастру у Новоград-Волинському районі Житомирської області та структурні підрозділи райдержадміністрації. Вказане приміщення давно "муляє око" містянам і має доволі убогий зовнішній вигляд. Мабуть, кращого рішення ніж його знесення не існує. Ще кілька років тому на офіційному сайті міста були опубліковані зображення проекту сучасної адміністративної будівлі, яка мала вирости на даному місці, але інформація або, видалена, або зі складним меню сайту її віднайти не представилося можливим.

З даного приводу зібралися депутати районної ради, голова райдержадміністрації, один з голів постійної комісії міської ради та інші "уповноважені" особи. Консенсусу не досягли, депутати районної ради прийняли рішення звернутись до суду щодо скасування рішень виконавчого комітету та свідоцтва на право власності нежитлового приміщення.

Комусь дана ситуація нагадує театр абсурду, але подібні конфлікти між представниками міської ради та уповноваженими особами з "прилеглих" територій вже траплялися. Це стосується кладовища у мікрорайоні "Дружба", землі під яке намагалася через правоохоронні органи, шляхом ініціювання кримінального провадження, повернути Чижівська сільська рада. Цікаво, де б поділи тіла вже похованих людей, якщо б все ж таки остання домоглася свого.

З процесом проведення децентралізації безкомпромісна боротьба між районом та містом посилюватиметься. Новоград-Волинський для свого успішного розвитку має розвиватися, як територіально, так і економічно. В теперішніх межах позитивний сценарій розвитку міста малоймовірний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...