Реклама
16:16, 1 липня 2017 р.

Купити газобетон

Реклама

Матеріали, що застосовуються для зведення стенів, що несуть, використовуються і для зведення міжкімнатних перегородок, а також різноманітних ніш, крім того при монолітно-каркасному житловому будівництві є необхідність заповнення осередків конструкції. Для всього цього на даний момент вибирають більш легкі матеріали, що спрощують заповнення, наприклад, можна купити газобетон. Має низьку теплопровідність, а крім того, він допомагає контролювати рівень вологості усередині приміщення, тому даний матеріал відмінно показав себе.

Звичайно ж, газобетон застосовують в будівництві малоповерхових будинків, але, як показує практика, в містах це всього лише тридцять відсотків від усього продукту, що продається. Бренди-виробники газобетону, такі як Energy-Product, а також UDK Gazbeton, мають відмінну репутацію і пропонують широкий асортиментний ряд цього будматеріалу. Зведення перегородок стало особливо актуальним у зв'язку з необхідністю, закладати ще на стадії створення архітектурного проекту будівлі, можливість простішого перепланування. Потреба у таких діях виникає досить часто, інші види матеріалів, такі як цегла або бетонний блок, складні в демонтажі, гіпсокартон не забезпечує достатньої міцності.

Безперечними плюсами газобетону в даному випадку вважають можливість варіювати товщину стіни, так як газоблоки бувають шириною від 100 до 500 мм, що особливо важливо в приміщеннях малої площі, де кожен сантиметр на рахунку. З іншого боку, покупець може придбати ту кількість блоків, що приблизно дорівнює або трохи перевершує розрахункову кількість, палети фасують кількістю від 30 до 150 блоків. На додаток варто сказати, що газобетон швидко укладається, роботу може виконати одна людина, навіть без підсобного робітника. Якщо є необхідність підвищення звукоізоляційних властивостей, завжди є можливість скористатися недорогими тонкими матеріалами, наприклад, ізолоном.

Інтернет-гіпермаркет STROYPLOSHADKA.UA підкреслює, що зведення перегородок з газобетону - один з варіантів, при цьому найбільш економічно вигідний. Вибираючи даний тип блоків, отримуєте просту укладку, можливість вирізати практично будь-які форми для ніш і отворів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...