![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:27, 7 вересня 2017 р.
У Житомирській області закінчилась заборона на лов раків у водоймах
![У Житомирській області закінчилась заборона на лов раків у водоймах У Житомирській області закінчилась заборона на лов раків у водоймах](/dist-assets/images/cap.jpg)
5 вересня на водоймах Житомирської області закінчилась заборона на лов раків.
Про це повідомляє управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області.
«Після закінчення заборони любителям ловлі раків слід пам’ятати, що дозволяється ручне збирання раків, вилов їх раколовкою – «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою – «розщепом» - не більше п’яти снастей на ловця. Також, одній особі дозволяється за одну добу виловити не більше 30 раків, мінімальний розмір якого повинен бути не менше 10 см. Забороняється лов раків у темну пору доби із застосуванням підсвічування.
За порушення цих правил особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ч.4 ст. 85 КУпАП. Дана стаття передбачає накладання штрафу у розмірі до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25 грн. 50 коп. за кожного незаконно виловленого рака», - інформують спеціалісти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...