13 престижних професій, в яких не обійтися без знання англійської

Англійська

Чи можна знайти гарну роботу без знання англійської? Можна, але чи буде вона високооплачуваною? Сьогодні ми розповімо про 13 сучасних і цікавих професіях, в яких вам не обійтися без знання англійської мови. Хочете багато заробляти? Знання - найнадійніший вид інвестицій. Життя змінюється, змінюються люди, з'являються нові професії з хитромудрими назвами. Чи вважаєте, що отримали «немодну і несучасну» освіту економіста або філолога? Чи відчуваєте труднощі з пошуком роботи за професією? Запевняємо, рано опускати руки, вас чекає карколомна кар'єра. Звичайно, мільйон доларів в місяць ми не обіцяємо, але на хліб з маслом точно вистачить! Все що треба - вивчити англійську. Які сучасні професії не обходяться без англійської мови

1. Програмісти, тестувальники (IT-сфера)

Картинки по запросу программист
Картинки по запросу программист

Скажімо прямо: в IT-сфері без знання англійської робити нічого. Сувора правда життя: не володіючи мовою фахівці цієї галузі не зможуть працювати навіть у вітчизняних компаніях, що тут говорити про міжнародні корпорації. По-перше, створення сайту або його тестування передбачає тісну роботу з англійською (починаючи від найпростіших назв квітів і форм до складних термінів). По-друге, технічне завдання (ТЗ) часто пишеться саме на англійській. Подумайте, невже ви вчилися, щоб бути системним адміністратором і животіти в місцевій фірмі зі збуту м'ясорубок? А чи не замахнутися нам з вами на посаду в Microsoft або Google? Крім того, сфера інформаційних технологій швидко розвивається, тому корисно буде відвідувати освітні курси англійською мовою. Очікувана зарплата: від 1000 доларів і до безкінечності. Як досягти успіху в цій професії? Вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Почніть вивчати англійську вже сьогодні, щоб бути впевненим в завтрашньому дні.

2. Журналісти, кореспонденти 

Картинки по запросу журналист
Картинки по запросу журналист

Надзвичайно цікаві професії, які подарують вам позитивні емоцій, закордонні поїздки, високу зарплату і популярність. На відміну від копірайтерів-рерайтерів, талановиті журналісти та кореспонденти часто з'являються на публіці і мають авторські права на свої статті. Притому вам необов'язково писати їх на англійській мові. Досить знати її, щоб в закордонному відрядженні зуміти поспілкуватися з місцевими жителями, дізнатися від них останні новини. Комунікативний підхід , який ми використовуємо при навчанні студентів, ідеально підходить для підготовки журналістів. Очікувана зарплата : в середньому від 6000 грн. Як досягти успіху в цій професії? Розвивайте креативність і вдосконалюйте знання мови. Хороша розмовна англійська дозволить вам отримати максимум від відрядження і написати прекрасну статтю. 

3. Менеджери великих компаній 

Картинки по запросу менеджер
Картинки по запросу менеджер

У цю категорію входять менеджери по роботі з клієнтами, з продажу, з постачання і т.п. Професія дуже популярна, престижна і бажана для багатьох наших співвітчизників. Існує помилкове враження, що великі компанії беруть на роботу людей з великим досвідом, а випускникам ВНЗ доведеться спочатку попрацювати на дрібні місцеві компанії формату «два кіоски на ринку». Це не зовсім правда. Серед іншого потрібно вказати таку прозаїчну причину відмови вчорашнім студентам: молоді люди не обтяжують себе вивченням англійської. А як така людина буде працювати в міжнародній компанії, спілкуватися з іноземними партнерами, англомовними клієнтами і постачальниками? Пункт «володіння англійською на рівні Upper-Intermediate» перекреслить відсутність досвіду, адже іноземні фірми вважають за краще брати на роботу саме молодь і вчити її всьому з нуля. Очікувана зарплата : залежить від регіону, але не менше 5000 грн. (на початку кар'єри). Як досягти успіху в цій професії? Займайтеся англійською та частіше спілкуйтеся з людьми. Менеджери багато домагаються завдяки вмінню переконувати і налагоджувати зв'язки. А досягти рівня Upper-Intermediate не так складно, якщо у вас є бажання і готовність вчитися. 

4. Менеджери проектів 

Картинки по запросу менеджер
Картинки по запросу менеджер

Досить нова професія, затребувана і престижна. Для чого потрібно знання англійської? Менеджер повинен поспілкуватися з замовником, зібрати команду професіоналів для виконання певної роботи (наприклад, створення сайту, розробки продукту і т.п.), потім здати готовий проект і відзвітувати перед клієнтом. Як правило, такі посади формуються у великих фірмах, що працюють на іноземних клієнтів. Професія дуже цікава і високооплачувана, але вимагає вільного володіння англійською . Очікувана зарплата : від 6000 грн. (на початку кар'єри). Як досягти успіху в цій професії? Постійно вдосконалювати розмовну англійську, найкраще з носієм. По-перше, заощадите час (а у менеджера проектів його завжди мало), по-друге, опануєте розмовною мовою і зможете без сорому спілкуватися з клієнтом і пропонувати йому найкреативніші ідеї.

5. Інженери різної спеціалізації

Картинки по запросу инженер
Картинки по запросу инженер

Уїдливі жарти про цю професію залишилися в 90-х, на сьогоднішній день інженер - престижна посада. Наші фахівці затребувані в зарубіжних фірмах. «Витік мізків» за кордон - сумне для країни явище, але ми не закликаємо вас оголосити бойкот всьому іноземному. Людина прагне туди, де їй краще.

Хоча і в Україні інженер може заробляти дуже непогано. Однак навіть на батьківщині необхідно знання англійської, причому ще під час навчання: треба читати технічну літературу, розуміти значення термінів . Очікувана зарплата : від 7000 грн.   (в залежності від регіону і спеціалізації). Як досягти успіху в цій професії? Не зупиняйтесь. Відвідуйте курси, підвищуйте кваліфікацію. Найвищі зарплати у тих, хто працює на філії іноземних компаній, так що і тут знання англійської стане вирішальною перевагою. 

6. Бухгалтери

Картинки по запросу бухгалтер
Картинки по запросу бухгалтер

Хочете, щоб роботодавці шикувалися за вами в чергу? Почніть вивчати англійську. Ще зовсім недавно можна було з упевненістю сказати, що в бухгалтерії англійська мова не потрібна. Але часи змінюються, змінюються і вимоги до працівника. Пов'язано це не тільки з ростом числа зарубіжних компаній на українському ринку, але і з високою конкуренцією в галузі. Наш ринок праці перенасичений новоспеченими бухгалтерами, що закінчили курси або університет. Як перемогти в цій конкурентній боротьбі? Необхідно вагому перевагу. Очікувана зарплата : від 6000 грн. (в залежності від регіону). Як досягти успіху в цій професії? За статистикою зарплата фахівця, який знає англійську, на 10-20% вище, ніж у того, хто не хоче вчити мову. Досить приємна різниця, чи не так? 

7. Маркетологи

Картинки по запросу маркетолог
Картинки по запросу маркетолог

У нашій країні маркетолог - фахівець широкого профілю. Він аналізує ситуацію на ринку, розробляє нові продукти, вивчає цільову аудиторію, проводить опитування, керує рекламною кампанією, займається PR і т.п. Часто на маркетолога звалюють функції ще 3-4 суміжних професій, так що англійська буде зовсім не зайвою. По-перше, майже вся література з маркетингу друкується англійською мовою, а поки виходить переклад, посібники стають неактуальними. По-друге, ви зможете вивчати і успішно застосовувати досвід зарубіжних компаній . Очікувана зарплата : від 5000 грн. (в залежності від обсягу роботи). Як досягти успіху в цій професії? Свіжі ідеї і грамотний підхід допоможуть вам залучити потрібну цільову аудиторію і обійти всіх конкурентів. Вивчайте досвід кращих іноземних брендів і маркетологів, спілкуйтеся на професійних форумах, відвідуйте конференції та тренінги провідних зарубіжних фахівців, впроваджуйте свої розробки на вітчизняний ринок.

8. Економісти, фінансисти, брокери

Картинки по запросу єкономист
Картинки по запросу єкономист

За останні 10-15 років вітчизняний ринок праці перенаситився всілякими економістами і фінансистами. Вважається, що це надійна, стабільна професія. Дійсно, фахівці з цій галузі затребувані, але роботодавцю часом складно зупинити свій вибір на комусь конкретному, резюме у всіх однакові: «народився-вчився». У хід йде порівняння переваг кандидатів. Чи треба говорити про те, що знання англійської може стати вирішальним у вашій кар'єрі . Крім цього, в нашій країні з кожним днем зростає частка банків з іноземним капіталом. Мінімум раз на рік інвестори особисто відвідують фінансові установи з перевірками. Тільки фахівець зі знанням англійської зможе пояснити результати фінансової звітності, провести презентацію або нараду. Очікувана зарплата : від 6 000 грн (в залежності від регіону). Як досягти успіху в цій професії? Уважність, старанність і бажання освоювати нові навички - ось основні якості гарного економіста або фінансиста. Як ні парадоксально, але зараз великим фінансовим установам не вистачає кваліфікованих фахівців зі знанням іноземної мови.

9. Підприємці / директора компаній

Картинки по запросу директор
Картинки по запросу директор

Всесвітні процеси інтеграції та глобалізації призводять до того, що бізнес не обмежується одним містом, регіоном і навіть країною. Все частіше підприємці звертаються до закордонним виробникам, популярні закупівлі товару в Китаї і Європі. Можна, звичайно, доручити це менеджеру по роботі з постачальниками, але подібні питання краще вирішувати самостійно. Ви зацікавлені в мінімальній ціні закупівлі, так як це ваш бізнес, тому зможете розробити взаємовигідні умови контракту. Однак навіть якщо ці функції взяв на себе ваш підлеглий, рано чи пізно вам стане в нагоді знання мови на ділових переговорах, зустрічах. Як досягти успіху в цій діяльності? Хороша освіта, в тому числі знання англійської, високо цінується зарубіжними партнерами. Якщо ви зацікавлені в розширенні бізнесу, вивчайте ринок, праці відомих економістів і, звичайно ж, мова міжнародного ділового спілкування. 

10. Веб-дизайнери 

Картинки по запросу веб дизайнер
Картинки по запросу веб дизайнер

Модна професія, дуже приваблива для молоді. «Творчість і креатив - ось запорука успіху», - так говорять романтичні молоді люди, що кидають навчання у ВНЗ заради заняття веб-дизайном. З одного боку, професія справді творча, з іншого - вимагає «прагматичних», «приземлених» знань. Близько 90% програм з графіки та дизайну не перекладені на українську, половина з них абсолютно безкоштовна . Якщо ви дійсно збираєтеся заробляти цим собі на життя, пам'ятайте заповідь: «Не фотошопом єдиним живе дизайнер». Крім того, набагато вигідніше працювати на іноземні компанії, які платять в два-три рази більше, ніж вітчизняні. Ваші курси англійської почнуть окупатися буквально з третього логотипу! Очікувана зарплата : від 4000 грн. (в залежності від обсягу роботи). Як досягти успіху в цій професії? Підтягуйте англійську, освоюйте нові програми, вчіться на курсах у зарубіжних дизайнерів. Шукайте клієнтів за кордоном і не соромтеся напроситися на стажування в іноземну компанію. 

11. Юристи 

Картинки по запросу юрист
Картинки по запросу юрист

Юристи можуть працювати і без знання англійської мови, але втрачають унікальні можливості. По-перше, ви не зможете реалізувати себе в області міжнародного права, а у юристів-міжнародників найвищі зарплати серед колег. По-друге, філії іноземних компаній вимагають не тільки знання законодавства, а й уміння грамотно перевести юридичні документи на англійську мову. Очікувана зарплата : від 5000 грн. (на початку кар'єри). Як досягти успіху в цій діяльності? Це одна з професій, в якій знання мови може зіграти вирішальну роль при працевлаштуванні. Не упускайте свою можливість. 

12. Перекладачі-референти 

Картинки по запросу переводчик
Картинки по запросу переводчик

Ми згодні, професія не нова, але сучасні умови життя вимагають нового підходу у роботі. Розвиток міжнародних комунікацій призвів до того, що «акули бізнесу» все частіше бувають за кордоном, налагоджують зв'язки з іноземними партнерами, проводять «розвідку боєм» на потенційному ринку збуту. Раніше людина, яка супроводжував бізнесмена в закордонній поїздці, називалася просто перекладачем. Вона не була зацікавлена у результаті переговорів. Сьогодні керівників великих компаній приваблює не тільки простий переклад, але і грамотна порада економіста, менеджера і т.п. Якщо ваша вища економічна освіта поки не знайшла практичного застосування, радимо підтягнути знання англійської . Так у вас з'явиться шанс потрапити в міжнародний холдинг, розвиватися і рости професійно. Очікувана зарплата : в середньому від 5000 грн. на початку кар'єри. Як досягти успіху в цій професії? На жаль, одна вища освіта не дає впевненості у завтрашньому дні, так що спробуйте записатися на курс бізнес-англійської. Мова ділового спілкування знадобиться не тільки на переговорах, але і для вивчення ринків збуту. 

13. Копірайтери / рерайтери 

Похожее изображение
Похожее изображение

Мабуть, найпопулярніша професія серед фрілансерів. Десятки бірж, тисячі копірайтерів, найвища конкуренція. Як тут пробитися новачку?! Не турбуйтеся, знання англійської подарує вам вагому перевагу: пишіть англійською мовою або перевдьте статті. Попит на перекладені і англомовні тексти зараз досяг свого піку, але не вистачає фахівців. На жаль, хорошим знанням мови може похвалитися близько 3-5% жителів України, до того ж далеко не всі з них володіють письменницьким талантом. Фрілансер працює вдома, а це значить, що молоді матусі і люди з обмеженими фізичними можливостями отримують можливість додаткового (або основного) заробітку. Трудитися можна не тільки на скупі українськими компаніями, але і на зарубіжні. Останні платять в 2-3 рази дорожче, але вимагають серйозного підходу до роботи, високої якості текстів. Очікувана зарплата : Залежить від вашої продуктивності. В середньому українські компанії за копірайт / рерайт англійською мовою платять від 3 до 16 доларів за 1000 знаків без пробілів. Як досягти успіху в цій професії? Постійно вдосконалюйте знання мови. Роблячи перші кроки, не прагніть писати багато, хай якість перевищує кількість. Зіпсовану репутацію відновити важко, а іноді і зовсім неможливо. Наб'єте руку - зможете добре заробляти. Все у ваших руках. Почніть вивчати англійську сьогодні, щоб бути успішним завтра!

Підведемо підсумок. Роботодавці за інших рівних умов віддають перевагу кандидату на посаду, що знає англійську. Володіння іноземною мовою означає, що людина крім вищої освіти отримувала додаткові знання, прагнула бути «швидше, вище, сильніше». А цілеспрямовані люди - кращі працівники. Ми згодні, англійська не панацея від всіх бід і безробіття. Але, коли ви відкриті новим знанням, шанси зайняти високооплачувану престижну посаду набагато вище. Бажаємо отримати роботу вашої мрії!

Якщо ви хочете швидко вивчити англійську мову у Новограді-Волинському, вам потрібно записатися на курси іноземних мов "ЛЕҐАНС".

робота професія вакансія англійська Новоград Леганс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
Передвиборчі перегони – 2020 у розпалі. Численні банери на фасадах будинків та сітілайтах закликають підтримати на прийдешніх виборах саме цього кандидата. Споміж десятків партій та сотень людей, новоград-волинцям, вже 25 жовтня, доведеться зробити свій вибір та віддати свій голос за конкретного кандидата, який представлятиме інтереси громади наступні роки. Редакція сайту 04141.com.ua вирішила дізнатися в одного з кандидатів на посаду в депутати Новоград-В...
Пригоди
У мережі з'явилося відео масштабної ДТП за участі двох вантажних автомобілів, яка сталася поблизу села Броники Новоград-Волинського району напередодні. В аварії постраждало травми отримало двоє людей та водій однієї вантажівки загинув. На кадрах видно, як сідельний тягач на швидкості врізається в інший вантажний автомобіль, рухаючись по лівій смузі, у напрямку Новограда-Волинського по автодорозі Київ-Чоп. (На відео лунає ненормативна лексика). Як повідомля...
Суспільство
День працівника лісу як професійне свято в Україні заснований в 1993 році указом президента Леоніда Кравчука на підтримку відповідної ініціативи працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості. День працівника лісу відзначається щорічно в третю неділю вересня. Це свято тих, хто працює над відродженням лісових масивів і збільшенням площі лісових багатств країни, веде боротьбу із самовільними вирубками лісу і б...
Суспільство
Жахлива трагедія сталася у Новоград-Волинському районі, під час пожежі постраждало немовля. Та, 19 вересня 2020 року о 04 годині 23 хвилин місцеві рятувальники отримали повідомлення про пожежу в житловому будинку в селі Тупальці Новоград-Волинського району. Про це рятувальників сповістила власниця оселі, прокинувшись вранці від їдкого запаху диму. По прибуттю пожежників на місце пригоди, що загоряння сталось у житловій кімнаті будинку, яке вже погасили люд...
Суспільство
У цей день селяни відкладали всю роботу і справи на потім і влаштовували гуляння, які завершувалися рясними застіллями. 19 вересня (6 вересня зі старим стилем) православні християни відзначають Спогад дива архістратига Михаїла, колишнього в Хонех. З ім'ям архангела Михайла пов'язано багато чудес, але цей день присвячений подіям, що трапилися в IV столітті недалеко від Ієраполя Фрігійського (міста, що знаходиться в середній частині Малої Азії, нині Памуккал...
Політика
У розпал кампанії з виборів до місцевих рад усіх рівнів лунає багато різних думок, коментарів, зауважень та пропозицій. Доходить навіть до дискусій і словесних перепалок. Як правило, всі вони носять давно відомий вислів чи лозунг відверто анархічного змісту. Звучать вони по різному, але найчастіше можна почути, що всі депутати, м’яко кажучи, є негідниками і «рвуться до корита». Дехто для підсилення своєї аргументації називає «корито» золотим, але причин чи...
Політика
Держкомісія з ТЕБ та НС переглянула рівні епіднебезпеки поширення коронавірусу. Більша частина Житомирської області потрапила до жовтої зони, одне місто та два райони – до помаранчевої зони. Про це ввечері 18 вересня повідомила пресслужба Кабінету Міністрів України. «На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 18 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки пош...
Реклама
У кімнатах партійного офісу партії «Сила і Честь» у Новограді-Волинському у той день, як кажуть,  просто яблуку ніде було впасти. У п’ятницю, 4 вересня 2020 року, тут зібралися активісти місцевого партійного осередку, до яких долучилися делегації партійців від «Сили і Честі» із Баранівки та Ємільчиного. Причина для зібрання одна-єдина – підготовка партійних осередків до подання відповідних документів для реєстрації кандидатів на виборах до місцевих рад усі...
Суспільство
В Україні у третю суботу вересня професійне свято відзначають працівники фармацевтичної галузі. Нині важливість та значимість цієї професії в суспільстві зростає, неоціненним є їх внесок у боротьбі з пандемією коронавірусної інфекції. Працівників Новоград-Волинської центральної міськрайонної аптеки №217 напередодні професійного свята привітали тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко, т.в.о. начальника відділ...