• Головна
  • 10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році
08:15, 13 вересня 2017 р.

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році

Згідно зі статистикою, 41% експатів переїжджає в іншу країну через власну кар'єру або роботи коханої людини. Про це йдеться в доповіді Expat Insider 2017, який базується на опитуванні більше ніж 12,5 тис. трудових мігрантів, які представляють 166 національності і живуть в 188 країнах світу.

В ході опитування трудових мігрантів попросили порівняти їх поточний дохід з тим, який вони могли б отримати вдома на аналогічній посаді. У топ-10 рейтингу увійшли країни, в яких як мінімум 60% експатів заявили, що заробляють більше, ніж удома. Більшість серед цих країн розташовано на Близькому Сході і в Північній Європі.

Експерти відзначають, що результати опитування є досить умовними: задоволеність життям і фінансовим становищем респондентів багато в чому залежить від вартості проживання та економічної ситуації в країні. Тому багато хто залишається незадоволеними, незважаючи на те, що заробляють більше, ніж на батьківщині.

Наприклад, згідно з даними опитування, 76% експатів в Люксембурзі заробляють більше, ніж удома (це кращий показник серед всіх країн), але при цьому 23% говорять, що наявного доходу ледь вистачає на щоденні витрати.

Представляємо вам список топ-10 країн, де трудові мігранти заробляють більше, ніж могли б на батьківщині.

10. Сінгапур

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-1

У Сінгапурі 62% трудових мігрантів вважають, що вони заробляють більше, ніж могли б отримувати вдома на аналогічній посаді. Кожен третій учасник опитування вважає, що заробляє набагато більше, ніж міг би в рідній країні.

Дохід 43% респондентів з Сінгапуру складає більше 100 тис. доларів. У світовому масштабі тільки 21% трудових мігрантів може похвалитися шестизначної сумою доходу.

Вартість життя в Сінгапурі є досить високою, через що він і виявився тільки на 10 місці.

9. Норвегія

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-2

У Норвегії 72% експатів заявили, що отримують більше, ніж могли б вдома на тому ж робочому місці. Серед них 33% вважають, що їхній дохід набагато вище, ніж міг би бути на батьківщині. При цьому 71% респондентів скаржиться на занадто високу вартість життя.

Але зате в Норвегії є великий плюс: вона увійшла в топ-10 напрямків у світі, де дотримується баланс між роботою та особистим життям.

8. ОАЕ 

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-3

71% експатів вважає, що їх зарплата в ОАЕ перевищує дохід в рідній країні на аналогічному робочому місці. Приблизно 50% говорять, що ця різниця досить відчутна.

16% трудових мігрантів в ОАЕ отримують більше 150 тис. доларів на рік. Для порівняння, в світі цей показник становить лише 10%. Але разом з тим 67% респондентів поскаржилися на занадто високу вартість житла, а ще 27% заявили, що їх доходу вистачає лише на задоволення базових потреб.

7. Нігерія

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-4

68% експатів в Нігерії впевнені, що заробляють більше, ніж могли б на аналогічній посаді удома. Кожен десятий трудовий мігрант отримує понад 200 тис. доларів на рік. 86% опитаних кажуть, що їх доходу цілком вистачає на щоденні витрати.

Хоча Нігерія і розташувалася на 12 місці в за показником особистих доходів, вона не змогла зайняти більш високу позицію в загальному рейтингу із-за низької якості життя. Медицина, благополуччя, безпека і транспортна інфраструктура в країні залишають бажати кращого.

6. Саудівська Аравія

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-5

У Саудівській Аравії 70% експатів заявили, що заробляють більше, ніж могли б отримувати в рідній країні. 42% назвали різницю в доходах помітною.

87% учасників опитування зазначили, що їх наявного доходу як мінімум вистачає на щоденні витрати. При цьому 22% говорять, що заробляють більше, ніж потрібно для комфортного життя.

Незважаючи на високий рівень зарплат, Саудівська Аравія програє багатьом країнам в умовах для сімейного життя і якості освіти для дітей.

5. Бахрейн

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-6

У Бахрейні 70% трудових мігрантів впевнені, що заробляють більше, ніж могли б вдома. З них 41% вважає, що отримує набагато більше.

Завдяки відмінним умовами для кар'єрного розвитку і чудовому балансу роботи і особистого життя Бахрейн зміг зайняти місце у верхній частині рейтингу. 93% трудових мігрантів в Бахрейні працюють в середньому 42,9 години на тиждень у порівнянні з 44,3 робочими годинами в світі.

4. Кувейт

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-7

70% експатів в Кувейті заявили, що заробляють більше, ніж могли б вдома на аналогічній посаді. Але при цьому загальна сума доходу залишається низькою: 62% респондентів отримують «чистими» менше 50 тис. доларів на рік.

Варто відзначити, що багато трудових мігрантів їдуть в Кувейт з Індії (22%) і Філіппін (13%), де зарплати набагато нижче. Це пояснює, чому країна розташувалася так високо.

3. Катар

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-8

У Катарі 76% трудових мігрантів впевнені в тому, що отримують більше, ніж могли б на батьківщині. З них 46% вважають, що різниця є відчутною. Кожен третій експат має наявний дохід у розмірі як мінімум 100 тис. доларів.

67% трудових мігрантів в Катарі скаржаться на занадто високу вартість житла. Разом з тим 81% респондентів вважає, що їх доходу цілком вистачає, щоб забезпечувати себе всім необхідним.

2. Швейцарія

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-9

77% трудових мігрантів в Швейцарії вважають, що отримують більше, ніж могли б на аналогічній роботі вдома. 44% опитаних говорять, що заробляють набагато більше.

У Швейцарії 57% експатів отримують дохід у розмірі не менше 100 тис. доларів на рік. З них 14% заробляють більше 200 тис. доларів.

Однак через високу вартість життя 17% експатів все ще незадоволені своїм фінансовим становищем.

1. Люксембург

10 кращих країн для трудової міграції в 2017 році, фото-10

76% трудових мігрантів в Люксембурзі вважають, що заробляють більше, ніж могли б у своїй країні на аналогічній посаді.

Однак 23% експатів скаржаться, що їх наявного доходу не вистачає, щоб забезпечити себе всім необхідним в повсякденному житті. 66% респондентів негативно оцінили вартість життя в Люксембурзі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#еміграція #робота #ЄС #Європа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...