• Головна
  • Для проведення МСЕ у Новограді-Волинському людьми з обмеженими можливостями використовуватимуть автомобіль ТМО
17:50, 14 вересня 2017 р.

Для проведення МСЕ у Новограді-Волинському людьми з обмеженими можливостями використовуватимуть автомобіль ТМО

 Для проведення МСЕ у Новограді-Волинському людьми з обмеженими можливостями використовуватимуть автомобіль ТМО

14 вересня 2017 року міський голова обговорив з головний лікарем МСЕК питання функціонування установи, що розміщується на базі міськрай ТМО.

Новоград-Волинський – це перше місто в Україні, де була створена електронна база людей з обмеженими можливостями. Це значно полегшило контроль за медичним супроводом таких пацієнтів.

Керівник МСЕК зазначила, що ставлення людей до осіб з обмеженими можливостями – це іспит на гуманність. Заклад співпрацює із всіма медичними установами міста і крім своїх основних функціональних обов’язків по виявленню хвороб і наданню відповідного статусу, контролює хід виконання програми лікування хворого. Тому, Галина Михайлівна підтримує пропозицію міського голови по створенню психологічно-реабілітаційного центру, потреба в якому тільки зростає.

Комісія ставить пріоритетним вирішення наступних завдань: підвищення якості медико-соціальної експертизи осіб з обмеженими можливостями у відповідності до нових методичних рекомендацій НДІ, обласного центру МСЕ; активізувати роботу та посилити контроль за якістю розроблення та станом виконання комплексу лікувальних дій, зазначених в індивідуальній програмі реабілітації та в плані відновного лікування відповідними фахівцями лікувально-профілактичних закладів; надання консультативної допомоги ЛКК, лікарям ЛПЗ.

Між тим, керівник МСЕК озвучила проблему пересування людей з обмеженими можливостями по місту. Тому, міський голова дав доручення налагодити співпрацю МСЕК з територіальним центром соціального обслуговування міста на предмет використання автомобілю, що був нещодавно придбаний для територіального центру, наприклад, для доставки людей з обмеженими можливостями до сімейного лікаря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МСЕ #Новоград #інвалід
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...