• Головна
  • Проведено моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
14:18, 15 вересня 2017 р.

Проведено моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Проведено моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

13 вересня моніторингова група Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області  здійснили виїзний моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

Проведено навчальний тренінг на тему: «Обговорення пілотного проекту «Офіси громадського захисту» у Житомирській області та питань, що виникають при звітуванні адвокатами за наданні послуги».

Також провели навчальний семінар для адвокатів Новоград-Волинського району на тему: «Правові колізії в регулюванні питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності за зберігання зброї».

Начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко, інтегратор Новоград-Волинського місцевого центру Ірина Колесник провели лекцію для студентів 1-2 курсів навчання у Новоград-Волинському економіко-гуманітарному коледжі на тему: «Реалізація Всеукраїнського соціального проекту «Я маю право», «Система безоплатної вторинної правової допомоги в Україні».

У бюро правової допомоги у зручному для клієнта місці розміщується закрита скринька з написом «Для відгуків», куди клієнт може покласти власноруч заповнену анкету опитування.

З метою покращення якості роботи Новоград-Волинського місцевого центру моніторингова група надала консультативно-методичну рекомендацію працівникам у виконанні ними своїх основних завдань та функцій.

За результатами моніторингу готуватиметься відповідна інформаційно-аналітична довідка та пропозиції щодо комплексу заходів, спрямованих на покращення роботи місцевого центру бюро, коригування поточного стану та досягнення поставлених цілей, ефективне та раціональне використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #правова #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...