![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:44, 15 вересня 2017 р.
“Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму (ФОТО)
![Вар’яти-шоу Вар’яти-шоу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вар’яти-шоу
Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни – “Вар'яти-шоу” – вирушили в осінній тур. 25 жовтня мешканці Новоград-Волинського зможуть побачити нову 2-годинну програму.
![“Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму..., фото-1 “Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За 7 років існування хлопці дали концерти майже в усіх містах та містечках країни. Більш того, вже стало доброю традицією в одному місті давати не один, а одразу два, навіть і три концерти за приїзд. І кожного разу “Вар’яти” видають нову 2-годинну програму.
![“Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму..., фото-2 “Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Всі свої історії артисти беруть з власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов. Тому на виступи приходять цілими родинами.
![“Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму..., фото-3 “Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Минулого року “Вар’яти-шоу” вийшли на новий рівень і з’явились в телепросторі. Цієї осені в ефірі Нового каналу вийде другий сезон телеверсії “Вар’яти-шоу”, який, як показали нещодавні зймоки, буде ще більш цікавим та захоплюючим.
![“Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму..., фото-4 “Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Приходьте на концерти “Вар’яти-шоу” і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору.
![“Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму..., фото-5 “Вар’яти-шоу” везуть до Новоград-Волинського нову програму (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
25 жовтня
ПК ім. Лесі Українки, 19.00
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
55
19:38, 24 липня
3
live comments feed...