• Головна
  • У Новограді-Волинському резервісти вдосконалювали військові знання та навички з вогневої підготовки
09:34, 18 вересня 2017 р.

У Новограді-Волинському резервісти вдосконалювали військові знання та навички з вогневої підготовки

У Новограді-Волинському резервісти вдосконалювали військові знання та навички з вогневої підготовки

Понад 300 військовозобов’язаних з підрозділів територіальної оборони області набули практичних навичок і умінь для захисту нашого краю та держави в ході військово-навчальних зборів, які добігли кінця 16 вересня.

На базі 12-го інженерного полку м. Новоград-Волинського військовозобов’язані та резервісти впродовж 10 днів вдосконалювали військові знання та навички з вогневої підготовки, виконуючи практичні вправ стрільби зі стрілецької зброї, з тактико-спеціальної та інженерної підготовки, військово-медичної підготовки щодо надання першої медичної допомоги, підготовки зі зв'язку, військової топографії, захисту від зброї масового ураження тощо.

Варто зазначити, що для надання допомоги у проведенні занять залучались військові, які є досвідченими воїнами та мають бойовий досвід, отриманий в зоні проведення антитерористичної операції, а також волонтери. На час перебування на навчанні військовозобов’язаних безкоштовно забезпечували військовою формою, харчуванням у військовій частині, медичною допомогою. Також за ними зберігається середньомісячна заробітна плата за місцем роботи, та різні грошові заохочення.

Військовозобов’язаним та резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Також резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань). Розміри грошових виплат, які здійснюються резервістам за час виконання ними обов`язків служби становить від 2400 до 3200 грн, в залежності від військового звання.

У Новограді-Волинському резервісти вдосконалювали військові знання та навички з вогневої підготовки, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#12 #полк #Новоград-Воилинський #збори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...