• Новоград-волинці вибороли призові місця на міжнародному турнірі з карате Budapest Open
15:53, 19 вересня 2017 р.

Budapest Open

16-17 вересня відбувся один з найпопулярніших турнірів старої Європи - Budapest Open! Цікавим фактом щодо цього турніру є те, що вперше ці змагання були проведені ще в 1998 році і кількість учасників становила 180 спортсменів. А вже цього року ця подія зібрала понад 1500 спортсменів з 30-ти країн світу. Окрім Європи, тут були представлені такі віддалені країни як: Бразилія, Алжир, Єгипет, Гана, Тай-Пей, Саудівська Аравія, Канада та Венесуела.

Команда з міста Новограда-Волинського виступала у складі об`єднаної команди Української федерації карате. За шаленої конкуренції нашим спортсменам вдалось показати хороші результати: Коваль Дмитро посів 3-є місце у категорії 12-13 р.(-45 кг), а Тростенюк Олексій посів 3-є місце у категорії юніорів (+76 кг). Призове місце Олексія дозволило йому стати членом Молодіжної збірної команди України, яка в цьому році буде виступати на Чемпіонаті Світу в Іспанії. Слід зауважити, що Дмитро та Олексій є вихованцями міської дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.

Також хотілось відмітити наших земляків Корнійчука Дмитра та Толченову Олександру, які на цьому турнірі посіли 2-е та 3-є місця відповідно, але які на сьогоднішній день представляють клуби міста Харкова та Києва. Висловлюємо щирі слова вдячності за підтримку батькам спортсменів та людям, які не байдужі до розвитку спорту в місті.