• Головна
  • У Новограді-Волинському провели заходи щодо профілактики скоєння повторних злочинів
16:30, 20 вересня 2017 р.

У Новограді-Волинському провели заходи щодо профілактики скоєння повторних злочинів

У Новограді-Волинському провели заходи щодо профілактики скоєння повторних злочинів

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, спільно МВ з питань пробації ЦМУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, в рамках роботи клубу «Перспектива», з молодими людьми, які перебувають у конфлікті із законом, проведена бесіда щодо профілактики скоєння повторних злочинів. Адже питання профілактики злочинності не втрачають своєї актуаль ності.

Зустріч відбулася у формі діалогу, вислухано кожного учасника, проаналізовано фактори, що сприяли скоєнню протиправних дій, надані рекомендації, консультації щодо вирішення проблем зайнятості, особливо потреби у навчанні, сприяння у відновленні втрачених документів, що посвідчують особу. Особливі зусилля організатори заходу спрямували на домогу засудженим усвідомити і визначити зроблені ними помилки, пробудити у них інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись над своїм життям та своїм майбутнім.

Звичайно, найважливіший очікуваний результат таких зустрічей – це те, що умовно-засуджені не повертаються до злочинних діянь, а продовжують нормальне життя в рамках закону.

Також представник місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги ознайомив присутніх з щойно підписаним Законом про амністію, яка передбачає звільнення за злочини, що не є тяжкими або особливо тяжкими або що були скоєні з необережності, зокрема, для неповнолітніх, вагітних жінок, ветеранів війни і учасників бойових дій, батьків неповнолітніх, людей з інвалідністю, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та пенсіонерів на момент набуття цим Законом чинності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #злочини #профілактика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...