• Головна
  • Особливості працевлаштування українців у Польщі
16:35, 20 вересня 2017 р.

Особливості працевлаштування українців у Польщі

Особливості працевлаштування українців у Польщі

Зі збільшенням кризових проявів та постійним збільшенням цін збільшується і кількість українців які в пошуках кращого заробітку тимчасово мігрують до країн Європи.

З прийняттям 17 травня 2017 року безвізового режиму з ЄС, кількість мігрантів зросла на 30%. Основна кількість заробітчан їде до Польщі, Литви та Венгрії. В зв’язку з цим Польща та Литва прийняли зміни до свого законодавства, які узаконюють працевлаштування українців в цих країнах лише з наявності біопаспорту.

Згідно до змін в Польському законодавстві, для роботи без візи фактично Вам необхідно лише мати біометричний закордонний паспорт та оформити відповідну страховку. На практиці ж для перетину кордону необхідно мати страховку, біометричний закордонний паспорт та запрошення від роботодавця (як підтвердження мети вашої поїздки).

Отже, позитивна сторона цієї історії в тому, що дійсно можете офіційно працювати в Польщі без відкриття візи, але не більше 3 місяців на протязі пів року. Питання в тому, що багато роботодавців не хочуть брати українців лише на 3 місяці, адже по закінченню цього терміну, все одно потрібно буде вернутись в Україну для відкриття польської робочої візи.

Відповідно до даних Всеукраїнської асоціації компаній по міжнародному працевлаштуванню, Польща в 2016 році видала близького одного мільйона запрошень на роботу, в 2017 році ця цифра значно збільшилась. Про це свідчить кількість об’яв на вулиці, в пресі та мережі Інтернет про працевлаштування в Європі по безвізу. Зі збільшенням кількості заробітчан пропорційно і зріс чорний ринок з працевлаштування, ринок недобросовісних «посередники через посередників» які працюють без відповідних ліцензій, а заробляють на продажі вакансій людям. Аби не потрапити до рук таких «діячів» необхідно по-перше обирати агентства які пропонують безкоштовні вакансії (значно збільшується ймовірність потрапити на агентство яке працює на пряму з роботодавцем), по-друге – перевіряти ліцензію на працевлаштування яка видається Міністерством соціальної політики України.

Одним з ліцензійних агентств з працевлаштування за кордоном в Новограді-Волинському є компанія VisaStart, у нас є великий вибір безкоштовних вакансій на роботу в Польщу. Спеціалісти VisaStart допоможуть Вам з оформленням всіх необхідних документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
БПП "Солідарність"
5,6%
Батьківщина
12,6%
Громадянська позиція
4,1%
Наш Край
0,2%
Народний Рух України
3,7%
Українська Народна Партія
1,2%
Радикальна партія
2,7%
Укроп
3,5%
Самопоміч
8,2%
Не підтримав би жодну
58,2%
#Польща #працевлаштування #віза #безвізовийрежим #ЄС #мігранти #біопаспорт #відкриттявізи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...