![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:49, 26 вересня 2017 р.
З нагоди відзначення Всенародного Дня батька у Новограді-Волинському відбулися змагання «Я і тато – ми здорові, спритні, дужі та бадьорі»
![З нагоди відзначення Всенародного Дня батька у Новограді-Волинськом... З нагоди відзначення Всенародного Дня батька у Новограді-Волинському відбулися змагання «Я і тато – ми здорові, спритні, дужі та бадьорі»](/dist-assets/images/cap.jpg)
З нагоди відзначення Всенародного Дня батька у Новограді-Волинському на міському стадіоні «Авангард» відбулись спортивні змагання «Я і тато – ми здорові, спритні, дужі та бадьорі». Організатором змагань виступив міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді,фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.
Мета заходу полягала у приверненні уваги громадськості до важливості ролі батька в родинному житті, підтримці чоловіків, які присвятили себе своїй сім’ї, у сприянні формуванню в українському суспільстві відповідального ставлення до батьківства та залученню сильної половини до виховного процесу, сприянні вихованню фізичної культури у батьків та дітей.
Батьки і діти активно приймали участь у естафетах та конкурсах, отримали масу позитивних вражень, а наприкінці заходу усі учасники змагань отримали призи та подяки за участь, а переможці ще й отримали грамоти та медалі. Також для учасників змагань звучали музичні подарунки від учениць школи мистецтв та показовий виступ хлопців з «Спортивної організації «Воркаут».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...