На особистому прийомі прокурора Житомирської області Новограді-Волинському люди скаржилися на невиконання судових рішень

На особистому прийомі прокурора Житомирської області Новограді-Волинському люди скаржилися на невиконання судових рішень, Олександр Сукач

Черговий виїзний прийом громадян прокурор Житомирської області Дмитро Лубчук провів у п’ятницю, 29 вересня 2017 року, у Новоград-Волинській місцевій прокуратурі.


На прийом до прокурора області звернулися сім жителів Новоград-Волинського та Пулинського районів.
Зокрема, серед заявників два місцеві жителі скаржилися на неналежний, як на їх думку, стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях, які розслідували органи поліції.


Жителька Новоград-Волинського району звернулася до прокурора області із скаргою щодо невиконання рішення апеляційного суду про зобов’язання громадянина у примусовому порядку виконати певні дії.
З подібною проблемою – невиконання рішення суду щодо індексації заробітної плати місцевим м’ясопереробним підприємством до керівника відомства звернулися також дві інші заявниці.
Крім цього, керівництво прокуратури області продовжує прийом громадян у режимі скайп-зв’язку.
Зокрема, до Дмитра Лубчука по скайп-зв’язку звернувся житель Пулинського району з питань порушення вимог трудового законодавства посадовими особами місцевого товариства з обмеженою відповідальністю.
Прокурор області вислухав усіх заявників та доручив керівникам структурних підрозділів апарату прокуратури області розглянути подані на особистому прийомі звернення відповідно до вимог чинного законодавства.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі