У Новограді-Волинському планують капітальний ремонт глядацької частини великої зали МПК ім. Лесі Українки

У Новограді-Волинському планують капітальний ремонт глядацької частини великої зали МПК ім. Лесі Українки, Олександр Сукач

9 жовтня 2017 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки під головуванням заступника міського голови О.В. Гвозденко відбулась нарада з питань планування капітального ремонту глядацької частини великої зали закладу.

Участь у обговоренні ключових аспектів капремонту взяли начальник відділу культури і туризму міської ради Л.В. Заєць, директор МПК І.Д. Антипчук, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності І.Г. Юшманов, депутат міської ради А.В. Войтович, проектанти С.П. Сербін і М.П. Шавловський, інженер з технагляду М.І. Соловей.

У ході огляду зазначеного об’єкту було визначено об’єми необхідних робіт для надання проектантам технічних пропозицій. Зокрема, учасники наради узгодили питання встановлення системи опалення в приміщенні, а також запропоновали запросити відповідного фахівця, щоб зберегти акустичні характеристики залу після проведення ремонту стін, частина яких перебуває у жахливому стані, так як уражена грибком.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі