• Збірна Житомирщини здобула 12 призових місць на чемпіонаті України з гирьового спорту
20:18, 13 жовтня 2017 р.

Житомирська збірна команда успішно виступила на чемпіонаті України з гирьового спорту серед дорослих та ветеранів, який відбувся у Полтаві 6-8 жовтня.

У змаганні взяли участь понад 200 спортсменів із 22 областей України та із АР Крим. У складі збірної команди Житомирської області у чемпіонаті України взяли участь 24 спортсмени (21 – серед дорослих, 3 – серед ветеранів).

За результатамичемпіонату призерами стали:

Степанюк Вікторія – І місце у категорії понад 68 кг серед жінок,

Пронтенко Василь – ІІ місце у категорії 68 кг у двоборстві,

Недоля Володимира – ІІ місце у категорії 63 кг у двоборстві,

Колесник Євгеній – ІІ місце у категорії 78 кг у двоборстві,

Морозов Віталій – ІІ місце у категорії 68 кг у довгому циклі,

Новаківський Вадим – ІІІ місце у категорії 68 кг у довгому циклі.

Дзюба Олександр – ІІІ місце у категорії 78 кг у довгому циклі,

Хиля Євгеній – ІІІ місце у категорії 63 кг у довгому циклі,

Остапчук Олексій – ІІІ місце у категорії понад 95 кг у естафеті,

Поздняков Павло – ІІІ місце у категорії 95 кг у естафеті;

Цибровський Ярослав – ІІІ місце у категорії 85 кг у естафеті;

Кузьменко Костянтин – ІІІ місце у категорії понад 95 кг у естафеті.

Сапанусь Василь (у категорії до 73 кг) та Цибровський Ярослав (у категорії до 85 кг) вперше виконали норматив Майстра спорту України з гирьового спорту.

У загальнокомандному заліку збірна команда Житомирської області посіла ІІІ місце, поступившись Полтавській (І місце) та Харківській областям.

Крім того, Василь Пронтенко, Євгеній Колесник , Олексій Остапчук , Володимир Недоля, Олександр Дзюба були відібрані до збірної команди України з гирьового спорту для участі у Чемпіонаті світу, який відбудеться 15–19 листопада 2017 р. у м. Сеул (Корея).

Тренерський склад: Романчук В.М., Пронтенко К.В., Пронтенко В.В., Дідовець О.М., Затилюк Г.П., Мосійчук О.В., Ткаченко П.П