Вступна кампанія 2018: Для абітурієнтів збережуть усі коефіцієнти

Вступна кампанія 2018: Для абітурієнтів збережуть усі коефіцієнти, Олександр Сукач

Міністерство освіти і науки зберегло у вступній кампанії 2018 року регіональний, сільський та галузевий коефіцієнти

Про це йдеться у наказі МОН "Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти".

Ухвалені нинішнього року коефіцієнти зберегли, але змінили їхні величини. У 2017-му найменший регіональний коефіцієнт - 1 - був у столиці. Найвищий - 1,03 - на Донеччині та Луганщині.

У 2018-му регіональний коефіцієнт (1) зберегли для вишів Києва. У навчальних закладах Донецької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської Сумської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та переміщених з окупованих територій вузів коефіцієнт збільшили до 1,04. Саме ці 9 областей мають найбільший відтік абітурієнтів. В усіх інших випадках регіональний коефіцієнт становить 1,02

Сільський коефіцієнт на аграрні спеціальності становитиме 1,05. На всі інші напрямки - 1,02. сільським коефіцієнтом можуть скористатися випускники шкіл, які зареєстровані у селах не менше двох років до дня завершення подачі заяв про вступ. Крім того, вони обов'язково повинні закінчити сільські школи.

Галузевий коефіцієнт не змінили. Він становитиме 1,02. Утім, на відміну від цього року, він поширюватиметься на заяви не лише з першою, а й другою пріоритетністю.

www.depo.ua
Освіта абітурієнти село школа вступнакомпанія коефіцієнт навчальнізаклади вищаосвіта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі