![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
19:22, 25 жовтня 2017 р.
ФК «Полісся» (Городниця) достроково став чемпіоном Житомирської області з футболу сезону 2017
![ФК «Полісся» (Городниця) ФК «Полісся» (Городниця)](/dist-assets/images/cap.jpg)
ФК «Полісся» (Городниця)
Перемігши на виїзді у матчі 17-го туру РОС-Чемпіонату області коростенський «Мал», ФК «Полісся» (Городниця) достроково став чемпіоном Житомирської області з футболу сезону 2017!
В першому таймі гості відгрузили господарям два м’ячі – Євген Миколаюк на 27-й хвилині відкрив рахунок у матчі, а вже через дві хвилини Денис Васильченко подвоїв перевагу «Полісся». У другій половині зустрічі на 55-й хвилині Вадим Базь довів рахунок до розгромного – 0:3.
Вже найближчі переслідувачі городницького «Полісся» – ще одне «Полісся», але вже зі Ставок та дві команди з Коростеня будуть вирішувати хто замкне трійку призерів.
![ФК «Полісся» (Городниця) достроково став чемпіоном Житомир..., фото-1 ФК «Полісся» (Городниця) достроково став чемпіоном Житомирської області з футболу сезону 2017, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:16, 25 липня
19:42, 24 липня
3
16:26, 22 липня
7
live comments feed...