• ФК «Полісся» (Городниця) достроково став чемпіоном Житомирської області з футболу сезону 2017
19:22, 25 жовтня 2017 р.

ФК «Полісся» (Городниця)

Перемігши на виїзді у матчі 17-го туру РОС-Чемпіонату області коростенський «Мал», ФК «Полісся» (Городниця) достроково став чемпіоном Житомирської області з футболу сезону 2017!

В першому таймі гості відгрузили господарям два м’ячі – Євген Миколаюк на 27-й хвилині відкрив рахунок у матчі, а вже через дві хвилини Денис Васильченко подвоїв перевагу «Полісся». У другій половині зустрічі на 55-й хвилині Вадим Базь довів рахунок до розгромного – 0:3.

Вже найближчі переслідувачі городницького «Полісся» – ще одне «Полісся», але вже зі Ставок та дві команди з Коростеня будуть вирішувати хто замкне трійку призерів.

ФК «Полісся» (Городниця) достроково став чемпіоном Житомирської області з футболу сезону 2017, фото-1