• НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» виграла Кубок міського голови з футболу
15:57, 27 жовтня 2017 р.

27 жовтня 2017 року у Новограді-Волинському на базі Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки (ДЮКФП) відбувся фінал змагань на Кубок міського голови з футболу серед учнівських команд 5-6 класів. Команди учнів шкіл №4, №5, №9 та НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» виявилися найкращими футболістами та отримали у змаганні на Кубок міського голови призові місця. Але про це згодом.

Отже, третє місце розділили між собою команди ЗОШ №5 (учитель фізичної культури ЗОШ №5 – Олег Лук’янчук) та СШ №4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів «Школа сприяння здоров’ю» (учитель фізичної культури СШ №4 – Віктор Саган).

У фінальній футбольній битві перемогу виборола та здобула Кубок міського голови команда учнів НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» (учитель фізичної культури НВК – Володимир Бурковський). Друге місце посіла команда учнів ЗОШ №9 (учитель фізичної культури ЗОШ №9).