![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:47, 2 грудня 2017 р.
«Що? Де? Як?» у ДНЗ №1 «Джерельце» у Новограді-Волинському
![«Що? Де? Як?» у ДНЗ №1 «Джерельце» у Новограді-Волинському «Що? Де? Як?» у ДНЗ №1 «Джерельце» у Новограді-Волинському](/dist-assets/images/cap.jpg)
Приклад дорослого – кращий метод переконання дітей у користі фізичної культури. Нещодавно у ДНЗ №1 «Джерельце» у Новограді-Волинському відбулось ММО інструкторів з фізичної культури на тему «Приклад дорослого – джерело формування цінностей у дитини дошкільного віку».
![Фото Светланы Дроботюк. Фото Светланы Дроботюк.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото Светланы Дроботюк.
Під час методичного об’єднання вихователем-методистом закладу Крюковою М.М. було проведено цікаві інтерактивні ігри «Що? Де? Як?», «Продовж речення», ігрова вправа «Хто я, чому тут?». Учасники заходу мали можливість розв’язати та розіграти ігрові проблемні ситуації.
![Фото Светланы Дроботюк. Фото Светланы Дроботюк.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото Светланы Дроботюк.
Переглянули відкрите заняття «В пошуках Мишеняти», яке провела досвідчений педагог, інструктор з фізичної культури Саєнко О.Б. Виконуючи вправи, діти отримали величезну кількість позитивного заряду, а після заняття вони висловлювали власні думки про те, що сподобалось їм найбільше. Під час перегляду задоволення отримали всі учасники методичного об’єднання, яких діти залучили до спільної діяльності.
Будьте добрим і гарним прикладом для дітей у ставленні до свого здоров’я.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
На Вашу думку, за останні 2 роки, Новоград-Волинський став виглядати краще чи гірше?
проголосували 253 відвідувачів
Однозначно краще
27,7%
Набагато гірше
23,3%
Майже не змінилась
38,3%
Важко сказати
10,7%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
51
11:58, 19 липня
16:26, 22 липня
31
live comments feed...