![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:27, 6 грудня 2017 р.
У Новограді-Волинському виявили магазинного злодія
![Крадіжка з магазину Крадіжка з магазину](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крадіжка з магазину
05.12.2017 року до Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області надійшла письмова заява від керуючої продуктового супермаркету, про те, щоб встановили та притягнули до відповідальності невідому особу, яка на протязі дня неодноразово викрадала алкогольні напої, а саме: Ром-темний « Jolly Roger » 0.5 літри в кількості 4 пляшок, та Ром « Captain Morgan Jamaica » 40 % 0.5 л., в кількості 1 пляшка, з магазину, яку було виявлено під час перегляду відеозапису.
В ході проведення перевірки було встановлено, що 30.11.2017 року, на протязі дня невідома особа перебуваючи в магазині, який розташований у місті Новограді – Волинському по вулиці Шевченка, викрала Ром-темний «Jolly Roger» 0.5 літри в кількості 4 пляшок, та Ром «Captain Morgan Jamaica» 40 % 0.5 л., в кількості 1 пляшка, чим завдала матеріального збитку вищевказаному товариству на суму 1021 грн. 90 коп.
В ході оперативно-розшукових заходів працівниками сектору кримінальної поліції Новоград – Волинського ВП ГУНП в Житомирській області було встановлено, що дану крадіжку скоїв місцевий мешканець. Який неоднаразово вже був поміченим за цим заняттям у даному магазині.
Дана особа в скоєному зізналася.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...