![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:49, 6 грудня 2017 р.
На Житомирщині дитина наїлася капсул для прання
![На Житомирщині дитина наїлася капсул для прання На Житомирщині дитина наїлася капсул для прання](/dist-assets/images/cap.jpg)
Трагедією міг завершитися візит малинської сім’ї до родичів у Радомишль. Поки батьки гостювали, їхній 4-річний син залишився без нагляду і знайшов розваги у ванній кімнаті. В дитячі руки потрапили капсули для прання, які хлопчик сприйняв за цукерки і з’їв.
Коли дорослі побачили у дитини решту «смаколиків», зрозуміли, сталася біда, і викликали швидку. Рятувати маленького пацієнта довелося медикам реанімаційного відділення житомирської лікарні, які поставили діагноз: хімічний опік стравоходу. Стан Максимка залишається тяжким.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...