![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:49, 8 грудня 2017 р.
Піротехніки області знищили 4 одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн серед яких 1 ФАБ-100
![Піротехніки області знищили 4 одиниці вибухонебезпечних предметів ч... Піротехніки області знищили 4 одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн серед яких 1 ФАБ-100](/dist-assets/images/cap.jpg)
8 грудня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 4 одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, знайдених напередодні.
Так, в с. Заріччя Овруцького району місце жителі виявили 2 небезпечні знахідки у подвір’ї нещодавно купленого ними будинку. Фахівці ДСНС ідентифікували їх як фугасна авіаційна бомба калібром 100 кг та 125 мм артилерійський снаряд.
А в с. Вівче того ж району селяни виявили 2 вибухонебезпечних предмети у канаві, неподалік одного із житлових будинків. Знахідкою виявилися 76 мм артснаряд та мінометна міна калібром 82 мм.
![001.jpg 001.jpg](/dist-assets/images/cap.jpg)
001.jpg
Шановні громадяни! Рятувальники вкотре нагадують: помітивши вибухонебезпечний предмет або щось зовні схоже на нього – негайно телефонуйте за номером «101». Ні в якому разі не чіпайте його! Убезпечте від біди себе та своє оточення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...