• Головна
  • У поліції оголошено коннкурс на посади керівників підрозділів детективів
10:42, 11 грудня 2017 р.

У поліції оголошено коннкурс на посади керівників підрозділів детективів

?id=2214881

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

ОГОЛОШУЄ ВІДБІР КАНДИДАТІВ СЕРЕД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ КОМПЛЕКТУВАННЯ ПОСАД

НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ РОЗСЛІДУВАННЯ ОСОБЛИВО ТЯЖКИХ ЗЛОЧИНІВ (СЛУЖБА ДЕТЕКТИВІВ)СЛІДЧИХ УПРАВЛІНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ПОЛІЦІЇ (25 ПОСАД)

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ

1. Реєстрація кандидатів

Процедура відбору розпочинається з подачі кандидатом електронної анкети, яка приймається та обробляється автоматизованою системою Національної поліції України.

Електронні анкети приймаються з 07 до 14 грудня 2017 року.

2. Подання документів

Після заповнення електронної анкети кандидати на вакантні посади протягом 4 робочих днів після завершення реєстрації (до 19 грудня 2017 року) подають до консультативної комісії наступні документи:

– біографічна довідка;

– довідка про дисциплінарні стягнення та заохочення за весь період служби в поліції (органах внутрішніх справ), про результати підсумкової перевірки службової підготовки;

– копія останнього атестаційного листа (за наявності).

Сканкопії зазначених вище документів попередньо подаються в установлений термін електронною поштою на адресу: [email protected]. Оригінали – подаються безпосередньо перед проходженням комп’ютерного тестування.

Згода на добровільне проходження перевірки на поліграфі оформлюється безпосередньо перед проходженням комп’ютерного тестування (є обов’язковою умовою для допуску до участі у відборі).

Кандидати, які подали анкету і документи та відповідають загальним вимогам до кандидатів на посади, будуть запрошені для проходження наступних етапів відбору.

3. Комп’ютерне тестування

ТЕСТУВАННЯ ЗАГАЛЬНИХ НАВИЧОК (60 запитань, мінімальний прохідний бал – 25, за кожну правильну відповідь встановлюється 1 бал).

ПРОФЕСІЙНИЙ ТЕСТ (60 запитань, мінімальний прохідний бал – 25, за кожну правильну відповідь встановлюється 1 бал).

4. Співбесіда з консультативною комісією

За результатами співбесіди консультативна комісія приймає рішення щодо доцільності призначення кандидата на вакантну посаду.

У разі необхідності комісія призначає кандидатові тестування на поліграфі. В такому випадку рішення про доцільність призначення на вакантну посаду приймається з урахуванням результатів тестування на поліграфі.

ОПИС ВАКАНСІЇ

Основні функції за посадою:

Здійснює безпосереднє керівництво роботою відділу за всіма напрямами службової діяльності. Розподіляє обов’язки між особовим складом відділу, несе персональну відповідальність за організаційно-управлінську діяльність відділу і виконання покладених на нього завдань, дотримання підлеглими вимог законодавства України, стан службової та трудової дисципліни в підрозділі.

Здійснює відомчий процесуальний контроль за досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, організовує досудове розслідування працівниками відділу і особисто бере участь у розслідуванні відповідно до повноважень, передбачених ст. 39 КПК України.

Забезпечує своєчасне та якісне виконання покладених на завдань з реалізації державної політики щодо захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань, у межах визначених керівництвом ГУНП та СУ повноважень.

Забезпечує контроль за:

– своєчасністю та повнотою внесення відомостей до ЄРДР, відповідністю даних про попередню правову кваліфікацію кримінальних правопорушень матеріалам кримінального провадження;

– станом розслідування кримінальних правопорушень в розумні строки;

– роботою працівників, які входять до складу створених у підпорядкованому відділі слідчо-оперативних або слідчих груп;

– достовірністю даних про розслідування кримінальних правопорушень, їх рух та об’єктивністю відображення відомостей в ЄРДР.

Загальні вимоги до кандидатів:

Поліцейський.

Вища освіта за спеціальністю «Право» («Правознавство») освітнього ступеня «магістр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»).

Вільне володіння українською мовою.

Знання Конституції України,кримінального процесуального законодавства, Законів України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції», «Про оперативно-розшукову діяльність», акти законодавства, що стосуються діяльності органу досудового розслідування, укази Президента України, постанови Верховної РадиУкраїни, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України; розпорядчі документи МВС та Національної поліції, інші нормативно-правові акти, інструктивні та методичні документи, що регулюють діяльність слідчих підрозділів Національної поліції.

Стаж роботи за фахом на посадах керівників не менше двох років та досвідом оперативної та слідчої роботи не менше п’яти років.

Необхідні якості та навички:

– наявність лідерських якостей;

– висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;

– аналітичні здібності, здатність систематизувати, узагальнювати інформацію, гнучкість, проникливість;

– стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень;

– здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях;

– дисциплінованість, організованість, відповідальність;

– комунікабельність, порядність, ввічливість, акуратність, стриманість, прагнення допомагати людям;

– вміння аргументовано висловлювати свою думку;

– вміння вмотивувати підлеглих працівників;

– упевнений користувач персональним комп'ютером, MS Office (Word, PowerPoint, Excel, Photoshop), робота з Інтернетом, базами даних.

Ми пропонуємо:

– заробітну плату від 15000 грн.;

– соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;

– професійну підготовку за міжнародними стандартами;

– можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

перспективу кар’єрного росту.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Контакти:

Адреса консультативної комісії:

вул. Академіка Богомольця, 10

м. Київ

(044) 256-18-57

з 09.00 до 18.00 щодня, крім вихідних та святкових днів

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

(044) 254-93-95

з 09.00 до 18.00 щодня, крім вихідних та святкових днів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...