![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:46, 12 грудня 2017 р.
Новоград-волинські дівчата вдало виступають на чемпіонаті України з волейболу
Вихованки Новоград-Волинська ДЮСШ Гагарська Вероніка, Буковська Ольга, Нікольчук Вікторія, Плаван Анастасія, Герасимчук Діана у складі збірної команди Житомирської області прийняли участь у другому та третьому турах дитячої ліги України з волейболу.
Змагання проводились відповідно у місті Житомирі 28.11-01.12.2017 року та місті Тернополі 07.12-11.12.2017 року. В другомутурі дівчата перемогли команди Маріуполя, Бахмута (Донецької області), Близнюківська (Харківської області), Запоріжжя і програли «Спортінтернату» з тогож Запоріжжя. В третьому турі переможені дівчата з збірної Вінницької області, Боярки, Бучі (Київська область), Харкова.
Програли тільки СДЮСШОР міста Полтава. Всього в змаганнях приймає участь 17 команд. Після трьох турів команда наших дівчат посідає друге місце. В березні відбудеться четвертий тур в якому і визначаться фіналісти. Команду до змагань готує заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олендер Михайло Юхимович.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
55
19:38, 24 липня
3
live comments feed...