• Головна
  • Топ-5 причин, чому українцям відмовлять в субсидії на оплату ЖКП: топ-5 причин
09:00, 18 грудня 2017 р.

Топ-5 причин, чому українцям відмовлять в субсидії на оплату ЖКП: топ-5 причин

Субсидії

Субсидії

Перелік причин, у зв'язку з якими споживачам припинять нарахування державної компенсації на оплату ЖКП, прописаний у постанові кабінету міністрів України. Про це пише портал domik.ua.

Станом на жовтень 2017 року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 6044,0 тис. домогосподарств. Це 40,3% від загальної кількості домогосподарств в Україні.

Правила нарахування та відмови в наданні субсидій приписані в постанові Кабінету Міністрів України №848 від 21 жовтня 1995 (остання редакція від 3 жовтня 2017 року).

Документом затверджено такі причини, за якими нарахування державної допомоги припиняється:

1. Якщо споживач не сплачує вартість, фактично спожитої послуги з урахуванням нарахованої компенсації. Інформацію про рівень оплати ЖКП передають ЖЕО, ОСББ, ЖБК та організації, які надають житлово-комунальні послуги. Відновити отримання субсидії можливо після погашення заборгованості. Нараховувати субсидію не припинять в разі затримки у виплатах заробітної плати або пенсії. Дані обставини необхідно підтвердити відповідними документами.

2. У разі надання споживачем недостовірної інформації про рівень доходів, а також про покупку дорогих товарів або послуг, що призвело до нарахування завищеної субсидії. Надання компенсації припиняється з місяця, в якому було виявлено порушення.

3. Якщо соціальний інспектор при вибірковому обстеженні матеріально-побутових умов виявив умови перевищення норм, які вплинули на рішення нарахувати субсидію.

4. При зміні місця проживання субсідіантів, або в разі смерті самотньої людини, яка отримувала державну допомогу. Нарахування компенсації припиняється з місяця, в якому відбулися зміни. Для відновлення отримання субсидії в разі переїзду, споживачам слід повторно надати заяву та декларацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...