![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:31, 30 грудня 2017 р.
Поряд з могилами атошників на міському кладовищі у Новограді-Волинському добряче насвинячили
![Сміття на кладовищі Сміття на кладовищі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сміття на кладовищі
Стан кладовищ відображає стан розвитку суспільства, зі всіма його досягненнями та вадами, а першу чергу рівня культури. Чи в нашому випадку її повної відсутності.
До редакції сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua звернулася обурена мешканка міста та надіслала світлини, які красномовно зображають повне свинство деяких мешканців Новограда-Волинського.
Жінку обурив, той факт, що на місці, де поряд поховані учасники АТО, добряче насмітили, а прибрати сміття нікому. Сміття на дорозі між могилами вона виявила на міському кладовищі, що по вулиці Чехова у Новограді-Волинському.
Беззаперечним фактом залишається те, що чисто там, де не смітять і вперше чергу необхідно притягати до відповідальності людей, які порушують встановленні правила благоустрою.
У даному випадку у діях особи, яка вчинила дане неподобство вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ст. 152 КУпАП, штрафи за яке від 340 до 1360 грн. Протокол про порушення передають на розгляд адмінкомісії, де й визначають ступінь провини у грошових знаках.
![Поряд з могилами атошників на міському кладовищі у Новогра..., фото-1 Поряд з могилами атошників на міському кладовищі у Новограді-Волинському добряче насвинячили, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:16, 25 липня
19:42, 24 липня
3
16:26, 22 липня
7
live comments feed...