• Новоград-волинці зайняли друге місце на чемпіонаті Житомирської області з важкої атлетики
10:15, 22 січня 2018 р.

Почались офіційні змагання 2018 року. Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у складі 20 чоловік 18 січня прийняла участь у чемпіонаті Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодші. На змаганнях прийняло участь шість команд. В загальнокомандному заліку новоград-волинці зайняли друге місце, поступившись господарям.

На відкритті змагань юних спортсменів привітала начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Гресь Світлана Миколаївна, голова Житомирської обласної федерації важкої атлетики Постіженко Валерій Васильович. Перші місця у своїх вагових категоріях зайняли Комиш Ірина (ЗОШ №7), Борова Валерія (ЗОШ №8), другі місця Задворна Дарина (ЗОШ №4), Юрін Денис (ЗОШ №7), Степовий Максим (СШ №4), Шуляківська Олена (ЗОШ №8), Возняк Богдан (ЗОШ №8), Симчук Дар’я (СШ №4), треті місця Симчук Інна (СШ №4), Красовський Тимур (СШ №4), Степанюк Олександр (ЗОШ №7), Степура Роман (СШ №4), Василюк Ілля (СШ №4), Мартинюк В’ячеслав (СШ №4), Чернолуцька Дар’я (СШ №4).

Слід відзначити якісну підготовку змагань. Переможці були нагороджені грамотами, медалями, грошовими винагородами, цукерками. Учасники змагань були забезпечені безкоштовним харчуванням. В березні місяці згідно календарного плану запланований чемпіонат Житомирської області серед юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодші у нашому місці.