"Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО)

Ланцюг єдності, 04141.com.ua
Ланцюг єдності

22 січня 2018 року вся Україна святкує День Соборності. Урочистий захід присвячений цьому дню відбувся на кордоні з Житомирською та Рівненською областями. Участь у даному заході традиційно беруть представники Новоград-Волинського та Корецького районів.

Щирі слова вітань висловили представники влади, громадських організацій, сільські голови, і жителі районів.

Завершальною частиною заходу став живий ланцюг - символ єдності, де всі присутні взялися за руки, та символічно об'єднали Схід і Захід: Рівненську та Житомирську області.

"Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-1 "Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-2 "Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-3 "Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-4 "Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-5 "Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-6 "Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-7 "Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-8 "Схід і Захід разом": На кордоні Новоград-Волинського та Корецького районів люди стали у живий ланцюг єдності (ФОТО), фото-9
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі