Ймовірний голова оновленої ЦВК Ольга Желтова має будинок в смт Городниця Новоград-Волинського району

ЦВК, 04141.com.ua
ЦВК

Президент Петро Порошенко затвердив 14 кандидатів у нові члени Центральної виборчої комісії. Кандидатури одних були довгий час на слуху, а ось інших стали несподіванкою.

Довгограюча історія з призначенням нового складу Центральної виборчої комісії, схоже, близька до логічного завершення. Напередодні президент Петро Порошенко затвердив 14 кандидатів в нові члени Комісії на місця тих, чиї терміни повноважень минули вже більше трьох років тому, і передав відповідне подання на призначення спікеру Верховної Ради.

Серед кандидатів значиться також Желтова Ольга Миколаївна. З наявних у мережі даних відомо, що вона була помічницею народного депутата України IV скликання Юрія Ключковського. У парламенті VII скликання виконувала обов'язки заступника завідувача секретаріату Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. У діючій Раді - заступник завідувача секретаріату Комітету з питань правової політики і правосуддя. 

Декларація: У власності у Желтової Ольги значаться будинок загальною площею в 150,4 кв.м. в смт Городниця Новоград-Волинському району Житомирської області, а також гараж та господарська прибудова до нього, кілька земельних ділянок в Київській і Житомирській областях та автомобіль ВАЗ 2102 1978 р.в. Також чиновниця має право на володіння частиною квартири в Києві, яка знаходиться у спільній власності з чоловіком Олександром. Всього за 2016 рік Желтова отримала 249,3 тис.грн доходу (велика частина - заробітна плата в апараті ВР). Готівкою у неї значаться 19,5 тис.дол. І 104,8 тис. грн на рахунку в банку. Чоловік Желтовим за 2016 рік задекларував 185,6 тис. грн зарплати.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі