М’ясо по-донецьки: На Житомирщині припинено діяльність групи осіб, які постачали до дитячих садків неякісну м’ясну продукцію

М’ясо по-донецьки: На Житомирщині припинено діяльність групи осіб, які постачали до дитячих садків неякісну м’ясну продукцію, 04141.com.ua

30 січня 2018 року, прокуратура Житомирської області спільно СБУ та фіскалами області викрила групу осіб, яка постачала до дитсадків неякісну м’ясну продукцію.

В ході проведення обшуків у виробничих приміщеннях на Житомирщині, а також у місцях проживання осіб, причетних до злочинної діяльності, працівника Житомирської міськради та ветлікаря, виявлено та вилучено 10 тонн м’ясної продукції, хімічні препарати та обладнання, які використовувались для її ін’єктування, фінансово-господарську документацію, банківські картки, числі чорнові записи, а також грошові кошти.

Група осіб, яку очолював виходець Донецької області, організувала придбання суб’єкта господарювання з ознаками фіктивності з метою подальшої участі в тендерних закупівлях на постачання м’ясної продукції, у тому числі до дитячих садочків.

Зокрема, приватне підприємство, протягом 2016-2017 років ставши переможцем у тендерних процедурах з постачання продуктів харчування (м’яса) до соціальних закладів області на суму 15,7 млн грн, з метою привласнення бюджетних коштів та надання видимості законної діяльності, організувало постачання ін’єктованої хімічними препаратами сировини до дитячих садочків.

Наразі за ст. ст. 205, 191 КК України здійснюється досудове розслідування, яке проводить СУ фінансових розслідувань ГУ ДФС України в Житомирській області.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі