• Головна
  • Випускниця Новоград-волинської гімназії подякувала навчальному закладу за чудову організацію зустрічі випускників
09:04, 6 лютого 2018 р.

Випускниця Новоград-волинської гімназії подякувала навчальному закладу за чудову організацію зустрічі випускників

Випускниця Новоград-волинської гімназії подякувала навчальному закладу за чудову організацію зустрічі випускників

У Новоград-Волинському НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» існує чудова традиція. Кожного року у перші вихідні лютого гімназія радо запрошує всіх своїх випускників.

Так і в цьому році вечір зустрічі випускникі ввідбувся у суботу, 3 лютого. Вечір зустрічі – це чудова можливість побачити своїх однокласників та вчителів, розповісти про себе та порадіти успіхам друзів, повернутися на мить у дитинство, де школа здавалась цілим світом і посумувати за швидкоплинністю часу, зрозуміти, чого ти вже досяг, і що тобі ще потрібно досягти.

Перед початком свята випускникам пропонували зареєструватися. Потім цікаво було почути, випускники яких років завіталина вечір. Завжди проводять невеличке змагання, до кого з класних керівників старшої школи прийшло випускників найбільше. У цьому році на першому місті опинилась Мальцева Валентина Федорівна, вчитель української мови та літератури. І найбільше прийшло випускників 2008 року випуску, адже вони святкували 10-тирічний ювілей після закінчення школи.

Дирекція, вчителі та учні гімназії підготували для випускників яскравий концерт. Були там і пісні, і танці, і гра на музичних інструментах, і жартівливі сценки. Після концерту випускники могли поспілкуватись один з одним, зустрітись зі своїми вчителями. Кожен, хто знайшов можливість прийти або приїхати на свято, отримав багато приємних вражень.

Дякуємо НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» за чудову організацію зустрічі випускників! Всім випускникам бажаємо щастя та успіхів і чекаємо їх у гімназії наступного року!

Надія Машковська, випускниця гімназії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Позитивно, але потрібно було визнати ще в 2014 році
76,4%
Позитивно, своєчасне рішення
3,6%
Негативно, погіршаться відносини і сподіватися на мир не варто
8,4%
Негативно, це нічого не змінить
9,3%
Мені все одно
2,3%
#гімназія #випуск #Новоград #Звягель #Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...