Колишня команда Януковича заробляє на Чижівській мініГЕС у Новоград-Волинському районі

Колишня команда Януковича заробляє на Чижівській мініГЕС у Новоград-Волинському районі, Олександр Сукач

МініГЕС у Чижівці Новоград-Волинського району належить до гідроелектростанцій пригреблево-дериваційного типу. Вона була збудована у 1951 році як прибудова до існуючої будівлі Чижівської паперової фабрики та належала їй. У 90-х роках обладнання ГЕС було демонтовано та здане на металобрухт. Надалі у приміщенні машзалу облаштували цех з виробництва картону.

Реконструкцією мініГЕС займалося ТОВ «Гідроінжиніринг». Спочатку товариство отримало замовлення на реконструкціє переливної греблі шириною 9 та довжиною 144 метрів, а потім виступило як генпідрядна організація всіх будівельних робіт.

На даний час у селі Чижівка працює найпотужніша МГЕС Житомирської області. У 2016 році завершено відновлювальні роботи, а в 2017 році, вироблено 2,68 млн КВт⋅год. електроенергії.

Заробляє на "зеленому тарифі" від діяльності мініГЕС ТОВ «Гідроенергоінвест», бенефіціарами якого є Ігор Тинний та Юлія Льовочкіна. Вона являється народним депутатом від «Опозиційного блоку» та є сестрою Сергія Льовочкіна, який також нардепом від «Опозиційного блоку» і колишнім головою Адміністрації президента при Януковичі.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі