• Головна
  • В Україні змінилися правила прийому до першого класу
16:35, 7 лютого 2018 р.

В Україні змінилися правила прийому до першого класу

 В Україні змінилися правила прийому до першого класу

Дітей будуть прив'язувати до певної школи

За кожною дитиною буде закріплена школа в залежності від місця прописки

В Україні з 2018 року змінився порядок прийому до першого класу. Раніше гімназії відбирали дітей на конкурсній основі, то тепер основним критерієм буде адреса, за якою зареєстрований майбутній учень. Такі зміни вступили в силу після прийняття нового закону «Про освіту».

Тепер за кожною школою буде закріплена певна територія, юні жителі якої по досягненню 6 років гарантовано отримують місце в даному навчальному закладі. Незалежно від того, чи є вона спеціалізованої чи «простою». Якщо в будь-якій іншій школі після прийому «своїх» дітей залишаться місця, то можна вирушити туди. Однак тоді можливий конкурс.

Іінформацію про прив'язку шкіл до певних адрес проживання варто очікувати в кінці березня. А дізнатися її можна буде в самих навчальних закладах, в районних управліннях освіти або на їх сайтах. У квітні і травні, швидше за все, будуть прийматися документи від дітей за місцем проживання, після 1 червня - від інших.

На даний момент точно відомо, що закріплена школа буде одна, а не 2-3 найближчі. Також, можливо, спростять зарахування в школу, якщо там вже навчаються старші брат або сестра дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Школа #адреса #учень #закон #управлінняхосвіти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...