• Головна
  • День Святого Валентина: традиції та звичаї
09:28, 14 лютого 2018 р.

День Святого Валентина: традиції та звичаї

День Святого Валентина

День Святого Валентина

День Святого Валентина відзначають 14-го лютого. Він оповитий легендами і таємницями, і це не дивно, адже історія цього свята і навіть особистість самого Святого Валентина завжди були оточені загадками і суперечностями.

Витоки дня Святого Валентина

Одна з версій виникнення свята свідчить, що воно йде корінням в дні суворого правління римського імператора Клавдія Другого. В ті часи імперія була залучена в численні кровопролитні війни, особливої ​​любові до яких народ не мав. Клавдій не міг набрати солдатів в свої легіони. І він був упевнений: причина в тому, що чоловіки не бажають залишати своїх коханих і домочадців. В результаті Клавдій заборонив усі заручення і шлюби в Римі.

І в цей момент на захист любові встав християнський священик Валентин. Він почав таємно проводити одруження всупереч забороні імператора. Коли Клавдію повідомили про подібне порушення указу, Валентина схопили і посадили під замок, де він і провів решту своїх днів до своєї смерті 14 лютого 270 року н.е.

Свято на честь Святого Валентина, як і Різдво, поєднує в собі язичницькі ритуали і християнські традиції. Коли римляни завоювали Британські острови, вони принесли з собою і ідею цього свята, а стародавні бритти перейняли її у них. Після навернення до християнства, фестиваль Луперкалії перенесли на один день назад і поєднали зі святкуванням дня Святого Валентина 14-го лютого.

Символи Дня Святого Валентина знайомі всім: червоні і рожеві серця, червоні троянди, плюшеві ведмедики з квітами і сердечками в пухнастих лапах. Їх друкують на листівках, обгортковому папері, одязі і навіть нижній білизні, відливають з шоколаду і прикрашають ними все, що тільки можна.

Перед Днем Святого Валентина всюди можна побачити вельми популярні в ці дні фігурки і зображення Купідона. Зазвичай його зображують у вигляді маленького крилатого хлопчика з луком і стрілами. Міфи свідчать, що його стріли приносять любов в ті серця, які вони пронизують.

Купідон - бог кохання і символ Дня закоханих

Купідон - бог кохання і символ Дня закоханих

Листівки та подарунки

Подарунки завжди були обов'язковим приємним доповненням Дня закоханих. Але найпоширенішим подарунком все ж залишаються квіти. Мільйон червоних троянд або одна єдина (що більш практично і романтично одночасно) - ідеальний подарунок у День закоханих. Припускають, що ідея виражати емоції мовою квітів належить жившому в 18-му столітті королю Швеції Карлу II: саме він перший нагородив червону троянду почесним титулом символу вічної любові.

Кількість троянд у букеті має особливе значення:

1 троянда означає любов

12 троянд - подяка

25 троянд - привітання

50 троянд - безмежну любов

В наші дні червоні троянди символізують пристрасне кохання, рожеві - дружбу, білі - чистоту, а червоні і білі в одному букеті - союз двох сердець. І врахуйте, червоні троянди повинні бути яскравими. У День Святого Валентина дами самі нерідко відправляють чоловікам послання.

Мільйони людей в наші дні користуються цифровими способами створення і відправки поздоровлень, розсилаючи анімовані електронні листівки (e-cards) або листівки, які можна роздрукувати і поставити біля ліжка «Любов йде по проводах ...»

А можна і просто відправити СМС, хоча комусь це може здатися не настільки романтичним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Позитивно, але потрібно було визнати ще в 2014 році
76,4%
Позитивно, своєчасне рішення
3,6%
Негативно, погіршаться відносини і сподіватися на мир не варто
8,4%
Негативно, це нічого не змінить
9,3%
Мені все одно
2,3%
#День #Святого #Валентина #традиції #звичаї
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...