![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:24, 14 лютого 2018 р.
Бійці 30-ки визначали сильнішого в армспорті
![Бійці 30-ки визначали сильнішого в армспорті Бійці 30-ки визначали сильнішого в армспорті](/dist-assets/images/cap.jpg)
УКРАЇНЦІ – ОДНА ІЗ НАЙСИЛЬНІШИХ НАЦІЙ
Підтвердженням цього є неодноразові чемпіони світового та олімпійського рівнів у силових змаганнях. Військовослужбовці Збройних Сил України, в силу своїх можливостей та вільного від виконання бойових завдань часу, також активно працюють над своїм фізичним розвитком. Яскравим прикладом цього є велика кількість змагань, які регулярно проводяться в 30 окремій механізованій бригаді.
![Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада. Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.
Так, минулого місяця в бригаді пройшли змагання з руко пашного бою, а сьогодні, 14 лютого, поки переважна більшість українців займаються «амурними справами», наші хлопці визначали сильнішого в армспорті. 55 учасників сьогоднішніх змагань у восьми вагових категоріях виборювали звання кращого в боротьбі на руках.
![Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада. Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.
Призери та переможці в індивідуальному заліку були нагороджені грамотами та медалями. В командному заліку третє місце здобули танкісти, друге – артилеристи, золото отримали – зенітники, чиї представники отримали кубки у відповідності до зайнятих місць. Переможець в «абсолюті» в якості додаткового заохочення одержав спортивне харчування.
![Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада. Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.
"Не за горами" змагання з мініфутболу, тож час на підготовку ваші команди ще мають" - нагадав представникам підрозділів начальник фізичної підготовки та спорту майор Барньов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Закон про реінтеграцію Донбасу. Як Ви ставитеся до визнання Росії агресором?
проголосувало 475 відвідувачів
Позитивно, але потрібно було визнати ще в 2014 році
76,4%
Позитивно, своєчасне рішення
3,6%
Негативно, погіршаться відносини і сподіватися на мир не варто
8,4%
Негативно, це нічого не змінить
9,3%
Мені все одно
2,3%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
live comments feed...