![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:17, 16 лютого 2018 р.
До 20 лютого триває прийом заявок на конкурс «Міста, дружні до дитини»
![До 20 лютого триває прийом заявок на конкурс «Міста, дружні до дитини» До 20 лютого триває прийом заявок на конкурс «Міста, дружні до дитини»](/dist-assets/images/cap.jpg)
До 20 лютого триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини».
До участі запрошені 20 громад Житомирської області, що нині є членами АМУ: Андрушки (Попільнянського району), Андрушівка, Баранівка, Бараші (Ємільчинського району), Бердичів, Білокоровичі (Олевського району), Вишевичі (Радомишльського району), Ємільчине, Житомир, Корнин (Попільнянського району), Коростишів, Коростень, Лугини, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Радомишль, Станишівка (Житомирського району) та Червоне (Андрушівського району).
«Ми вже отримали декілька заявок, і серед них є дійсно цікаві ідеї та вже існуючі практики створення середовищ у містах та містечках нашої області, дружніх до дитини. Кандидати описують свій досвід врядування із врахуванням бажання дітей та створення зручних умов їх життя у селі, селищі та місті»,- зазначила виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.
![До 20 лютого триває прийом заявок на конкурс «Міста, дружн..., фото-1 До 20 лютого триває прийом заявок на конкурс «Міста, дружні до дитини», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...