• Головна
  • У Новограді-Волинському в гімназії відбувся тематичний день управління освіти і науки
11:25, 28 лютого 2018 р.

У Новограді-Волинському в гімназії відбувся тематичний день управління освіти і науки

У Новограді-Волинському в гімназії відбувся тематичний день управління освіти і науки

"Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат. Школа повинна пропонувати різноманітні можливості для розвитку особливих талантів у людей, знаходити, у чому вони можуть бути успішні, і підготувати до життя у світі, що постійно змінюється. Школа також має пильно слідкувати за глобальними тенденціями і змінами, в іншому випадку ми ризикуємо підготувати учнів до світу, якого вже не існує".

Лілія Гриневич

У Новограді-Волинському в гімназії відбувся тематичний день управління освіти і науки , фото-1

Сьогодні, 28 лютого 2018 року відбувся тематичний день управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради в НВК "Гімназія імені Лесі Українки - школа І-ступення".

При в ході до гімназії на гостей заходу чекала імпровізована галактика із зображенням планет, кожна з яких уособлювала частинку цілої системи "Знань", що пропонує даний навчальний заклад своїм вихованцям.

У холі також була розміщена виставка робіт дітей, які займаються на гуртках в гімназії. З рівня їх виконання зрозуміло, що до навчання гімназистів підходять творчо, всіляко розвиваючи таланти дітей.

Після цього в актовому залі гімназії, діти спільно зі своїми керівниками представили свої музично-пісенні твори. Виступили ансамблі "Звягельчани"та "шкільний корабель".

Потім учасники заходу відвідали уроки та мали можливість ознайомитися з навчальним процесом.

Директор НВК Рошка Ю.А., під час заходу зазначив, що навчальний заклад на даний час у своїй діяльності використовує сучасні інноваційні технології, включаючи учнів до науково-дослідницької діяльності, залучаючи гімназистів до самоуправління в рамках чинного учнівського парламенту. Загалом навчальний заклад готовий до реформування та запровадження передових методів навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Польщу
43,3%
Словаччину
18,9%
Угорщину
3,0%
Румунію
0,6%
Молдову
7,3%
Росію
8,5%
Білорусь
18,3%
#Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...