![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
22:02, 28 лютого 2018 р.
Бійці новоградської 30-ки допомогли дитячому садочку в зоні АТО
![Бійці новоградської 30-ки допомогли дитячому садочку в зоні АТО Бійці новоградської 30-ки допомогли дитячому садочку в зоні АТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
Немає жодного сумніву, що радість життя кожної людини це діти. Саме заради них та їхнього майбутнього в незалежній Україні військовослужбовці ЗСУ щодня ризикують своїми життями, не даючи змоги ворогу захопити наші українські землі. Та не лише зі зброєю в руках воїни 30-ї бригади намагаються робити щось добре для цих діточок.
![Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована б... Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.
В рамках цивільно-військового співробітництва продовж кількох тижнів військовослужбовці 30-ї окремої Новоград-Волинської Рівненської механізованої бригадидопомагали дитячому садочку міста Красногорівка в обладнанні інтерактивної кімнати. Все обладнання для фізичного розвитку дітей та їх гарного настрою закуповувалось місцевою благодійною організацією за рахунок одного мецената з Канади Стіва Кауфмана (Steve Kaufmann).
![Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована б... Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.
В свою чергу військовослужбовці 30 окремої механізованої бригади всіляко сприяли доставці до прифронтового містечка всього закупленого для садочка, де безпосередньо приймали участь в ремонті приміщення та монтажі закупленого обладнання.
![Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована б... Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.
«Ми робимо для вас небагато, але все що в наших силах» - скромно відповідав командир підрозділу, який виконує завдання на даному напрямку, коли директор дитячого садочка вручала подяку. «Повірте, ви робите дуже багато для нас» - заперечила жінка у відповідь.
![Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована б... Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.
В свою чергу дітки подякували всім присутнім танцювальним номером, безцінними посмішками та блиском своїх радісних оченят.
![Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована б... Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.](/dist-assets/images/cap.jpg)
Світлина від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада.
"В майбутньому плануємо і дуже хочеться зробити ремонт ще кількох приміщень даного садочку" - наприкінці зустрічі заявив начальник цивільно-військової адмінстрації Красногорівки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Яку із сусідніх країн ви вважаєте найбільш дружньою до України?
проголосували 164 відвідувачів
Польщу
43,3%
Словаччину
18,9%
Угорщину
3,0%
Румунію
0,6%
Молдову
7,3%
Росію
8,5%
Білорусь
18,3%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
18
live comments feed...