• Головна
  • 12 талановитих спортсменів з Новограда-Волинського отримали стипендії міського голови
18:05, 20 березня 2018 р.

12 талановитих спортсменів з Новограда-Волинського отримали стипендії міського голови

12 талановитих спортсменів з Новограда-Волинського отримали стипендії міського голови

20 березня 2018 року у конференц-залі Молодіжного центру відбулося урочисте вручення стипендій Новоград-Волинської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста.

Про це повідомляє прес-служба Новоград-Волинської міської ради.

Сертифікати на виплату стипендій, які є результатом наполегливої, клопіткої праці, багаточисельних тренувань і перемог на турнірах, чемпіонатах і змаганнях отримали 12 спортсменів міста:

1. Чорномор Каріна Сергіївна – вихованка Новоград-Волинського відділення боротьби вільної ДЮСШ Житомирської обласної ради, фіналістка чемпіонату світу серед кадетів (м.Афіни, Греція), багаторазова чемпіонка та призерка Всеукраїнських та міжнародних турнірів, член збірної команди Житомирської області та резерв збірної України серед кадетів з боротьби жіночої, чемпіонка області серед дівчат (тренер - Мірзабекян Юра Левонович).
2. Плісак Олексій Леонідович – вихованець відділення з боксу Новоград-Волинської ДЮСШ, багаторазовий Чемпіон України, Член збірної команди Житомирської області та збірної України серед юнаків (тренер - Плісак Леонід Васильович).
3. Карпишина Аліна Юріївна – вихованка відділення з карате Новоград-Волинської ДЮСШ, чемпіонка Житомирської області з командного куміте, бронзова призерка Чемпіонату України з карате. Також вона є Першим номером збірної України з карате на чемпіонат Європи (тренер – Рибачок Вадим Анатолійович).
4. Загривий Максим Олександрович – вихованець відділення з карате Новоград-Волинської ДЮСШ, фіналіст Чемпіонату України та член збірної команди Житомирської області (тренер – Корнійчук Петро Петрович).
5. Назарук Максим Миколайович – вихованець відділення з греко-римської боротьби Новоград-Волинського ДЮКФП, чемпіону області та призер зональних змагань, чемпіон міжнародних та Всеукраїнських турнірів України (тренер – Пукас Андрій Георгійович). 
6. Шуста Дарина Ігорівна – Вихованка Новоград-Волинського відділення з боротьби вільної ДЮСШ Житомирської обласної ради. Дарина є Бронзовою призеркою Чемпіонату України (тренер – Ясиневич Анатолій Казимирович).
7. Оксюк Іван Олександрович – вихованець Новоград-Волинського відділення з боротьби вільної ДЮСШ Житомирської обласної ради, багаторазовий чемпіон області та бронзовий призер чемпіонату України (тренер – Ясиневич Анатолій Казимирович).
8. Бондар Ірина Юріївна – вихованка Новоград-Волинського відділення боротьби вільної ДЮСШ Житомирської обласної ради, багаторазова чемпіонка області та бронзовій призерці чемпіонату України (тренер – Пукас Андрій Георгійович).
9. Буковська Ольга Анатоліївна – вихованка відділення з волейболу Новоград-Волинської ДЮСШ, чемпіонка Житомирської області серед команд ДЮСШ (тренер – Олендер Михайло Юхимович).
10. Сус Людмила Михайлівна – член громадської організації «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ КОМІТЕТ ПАУЕРЛІФТИНГУ», Майстер спорту з пауерліфтингу, чемпіонка України, рекордсменка України, а також абсолютна чемпіонка області з пауерліфтингу (тренер – Омельчук Вадим Анатолійович).
11. Козубяк Олександр Валентинович – вихованець секції кіокушинкай карате, чемпіон Житомирської області та України, учасник чемпіонату Европи (в Польші) (тренер – Гордієнко Олександр Сергійович).
12. Бессальнова Олеся Ігорівна – член громадської організації «Молодіжний оздоровчий клуб «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями», чемпіонка області, чемпіонка України, а також чемпіонка Світу з армспорту (тренер – Данюк Геннадій Дмитрович).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #спорт #стипендія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...