• Головна
  • Сьогодні — день одного з найпоширеніших слів у світі
10:07, 23 березня 2018 р.

Сьогодні — день одного з найпоширеніших слів у світі

Сьогодні — день одного з найпоширеніших слів у світі

23 березня — Міжнародний день ОК (Окей). Поєднання цих двох літер на знак згоди використовують чи не у всіх країнах світу. Сьогодні складно знайти людину, яка не вживає його в мовленні. А ще слово “окей” пишуть на клавішах схвалення певної дії в різних програмах, тож користувач ґаджетів щоденно має справу з цією абревіатурою.

“Ці дві літери тепер часто замінюють українські слова “добре”, “гаразд”, “авжеж”, “чому ні” і “нехай”. Вважається, що це слово універсальне і є доречним у багатьох мовленнєвих ситуаціях, - пояснює Іван Ціхоцький, мовознавець. - Слово “окей” походить з англійської мови і означає згоду людини з висловленою думкою або схвалення якоїсь дії. Імовірно, воно з’явилося в 1840-х роках. Проте не існує єдиної версії виникнення цього слова, їх є близько 20-ти.

Дослідження міжнародної асоціації Global Language Monitor показують, що слово "OK" належить до найпоширеніших слів. Воно є загальновизнаним і загальнозрозумілим майже у всіх країнах світу”. Часто “ОК” замінюють особливим жестом, при якому великий і вказівний пальці утворюють літеру о, а всі інші направлені догори. Такий жест є неприйнятним лише у Бразилії — там він означає гомосексуальність або лайку "Пішов ти!".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міжнароднийдень #ОК #знакзгоди #дослідження #міжнароднаасоціація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...