• Головна
  • Голова Новоград-Волинської РДА Володимир Михнюк написав заяву на звільнення за власним бажанням
20:23, 23 березня 2018 р.

Голова Новоград-Волинської РДА Володимир Михнюк написав заяву на звільнення за власним бажанням

Володимир Михнюк

Володимир Михнюк

Голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Про це очільник району повідомив особисто на прес-конференції для засобів масової інформації. 


«З огляду на останні події, я прийняв виважене рішення і подаю заяву на звільнення за власним бажанням. На відміну від інших, я не триматимуся свого крісла всіма правдами й неправдами, всупереч усім принципам моралі й етики. Адже я сюди прийшов працювати, змінюючи наш район на краще», - сказав у своїй заяві голова райдержадміністрації. 


«Окрім того, стосовно рішення 14 сесії районної ради, я готуватимусь до судового засідання. На мою думку, районною радою були перевищені всі надані їй повноваження, що призвело до порушення закону. Тож вказане незаконне рішення районної ради я оскаржуватиму в залі суду. Особисто для себе я зробив відповідні висновки, побачивши хто є хто. Я, на відміну від інших, ніколи не відмовлявся від своїх переконань та принципів, не зраджував друзям, перебігаючи з одного табору в інший» - додав Володимир Володимирович. 


Після чого голова РДА надав детальні відповіді на запитання журналістів. Загалом представники ЗМІ обговорили події останнього пленарного засідання сесії районної ради та повторно забажали почути роз’яснення стосовно передачі землі спільної часткової власності земельних часток-паїв орендарям. Коментуючи земельне питання, Володимир Михнюк сказав, що у людей землі ніхто не забирав. Орендовані землі фактично є їх власністю. Проблема лише в тому, що люди за останні 15 років з тих чи інших причин не оформили право земельної власності на себе. Тож землі було легалізовано та здано в оренду з метою надходження коштів до бюджетів сільських рад для потреб місцевих громад. Але все це тимчасово, адже тільки но людина оформить право власності на свій земельний наділ, як договір оренди із орендарями, зокрема й із ТОВ "Заможне агро" автоматично буде розірвано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
19,3%
Ні
56,1%
Думаю, що ніяких змін не буде, тому підписувати договір не планую.
24,6%
#Новоград-Волинський #РДА #голова #Володимир #Михнюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...