«Європейські стандарти та європейська якість - це не міф, а реалії роботи новоград-волинської швейної фабрики «Lesya»

Lesya, Олександр Сукач
Lesya

«Європейські стандарти та європейська якість  - це не міф, а реалії роботи новоград-волинської швейної фабрики «Lesya», - після огляду швейної фабрики у Новограді-Волинському зазначив голова Житомирської облради В. Ширма.

З метою вивчення передового досвіду залучення інвестицій та голова облради нещодавно перебував у робочій поїздці у місті Новограді-Волинському, де зустрівся з головою наглядової ради підприємства Миколою Сиченком та дізнався про те, як йому та його команді вдалося створити потужний швейний комплекс.

«Європейські стандарти та європейська якість  - це не міф, а реалії роботи новоград-волинської швейної фабрики «Lesya», фото-1 «Європейські стандарти та європейська якість  - це не міф, а реалії роботи новоград-волинської швейної фабрики «Lesya», фото-2 «Європейські стандарти та європейська якість  - це не міф, а реалії роботи новоград-волинської швейної фабрики «Lesya», фото-3

На даний час, швейна фабрика «Lesya» спеціалізується на виготовленні брючних виробів преміальної якості у виробничих масштабах під брендом замовника.

«Європейські стандарти та європейська якість  - це не міф, а реалії роботи новоград-волинської швейної фабрики «Lesya», фото-4 «Європейські стандарти та європейська якість  - це не міф, а реалії роботи новоград-волинської швейної фабрики «Lesya», фото-5 «Європейські стандарти та європейська якість  - це не міф, а реалії роботи новоград-волинської швейної фабрики «Lesya», фото-6

Як зазначив Микола Сиченко, успішний досвід співпраці з європейськими партнерами Німеччини та Нідерландів дають змогу налагодити максимально ефективне виробництво виробів середнього та преміального  сегменту.

Також сприятливі умови для здійснення торговельно-економічного співробітництва створює нульова ставка ввізного мита на товари легкої промисловості згідно з чинною Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі